Cette offre n’est plus disponible.

BARISTA/OBSLUHA VE FIREMNÍM BISTRU

CDI
Brno
Salaire : Non spécifié
Début : 30 novembre 2022
Télétravail non autorisé

Perfect Canteen

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Naše dlouhodobá vize gastronomie je spokojenost a radost z řemesla profesionálně a za jasných podmínek.

Do našeho moderního firemního bistra přijmeme milou a usměvavou posilu, která se stane součástí přátelského a dobře fungujícího týmu.

Jako Barista/Obsluha bistra u nás budeš:

Kontaktní osobou pro hosty, kterým nabízíme výborné snídaně a obědy.
Připravovat kávu, domácí limonády, markovat účty, pracovat s platebním terminálem.
V době před obědovou špičkou budeš pomáhat manažerce s administrativou a pomáhat s coffee breaky.

Co nabízíme?

Skvělý tým, přátelskou atmosféru a dlouhodobou a stabilní práci.
Pracovní poměr na dobu neurčitou a práci od pondělí do pátku, ranní směny.
Vše na výplatní pásce, vše dle zákona, jsme féroví.
Dobré jídlo během celého dne a slevy na naše produkty a na náš e-shop.

Déroulement des entretiens

Jak si tě představujeme?

Bohaté zkušenosti nejsou třeba, rádi tě vše naučíme.
Příležitost u nás najdou srdcaři se zájmem o gastronomii, o dlouhodobou spolupráci a o práci s lidmi a pro lidi.
Důležitá je pro nás schopnost komunikace, flexibilita, loajálnost a smysl pro detail a pořádek.

Envie d’en savoir plus ?