Möbelix

Möbelix

Administrativní pracovnice/vedoucí kanceláře Möbelix Ústí n.Labem1 Möbelix Ústí nad Labem

  • CDI
  • Salaire entre CZK 20K et CZK 25K / mois
  • Ústí Nad Labem
  • Bac

La tribu

Möbelix

Möbelix

  • Hromadná distribuce, Selektivní distribuce, Spotřební zboží
  • De 250 à 2000 salariés

Le poste

  • CDI

Cette offre a été pourvue !

Möbelix je síť prodejen nábytku a bytových doplňků, která patří k rakouskému koncernu XXXLutz. První prodejna v Čechách byla otevřena v roce 2007, ze které se stalo 23 současných. Pobočky naleznete od Karlových Varů až po Košice.
Jsou moderní nejen ve výběru sortimentu, ale také v použití inovativních technologií. Prodejci jsou vybaveni tablety pro 3D plánování sedaček. Digitální záměr kuchyně zajistí co nejpřesnější údaje, které minimalizují riziko reklamace.

Popis pozice

Jak skloubit práci v obchodě s kancelářskou prací? Jednoduše je propoj – staň se vedoucí kanceláře prodejny Möbelix v Ústí nad Labem.

O ČEM JE PRÁCE VEDOUCÍ KANCELÁŘE?

• O pestrosti: Budeš komunikovat s dodavateli i zákazníky, vyřizovat reklamace. • O zodpovědnosti: Budeš mít na starosti trezor i pokladny a připravovat podklady pro mzdy.
• O dynamice: Není to jen o sezení za počítačem, budeš také na pokladně, v kontaktu se zákazníky. Často je třeba konzultovat věci s kolegy na prodejně i ve skladu.
• O němčině: Stačí, když se domluvíš na základní úrovni, vše ostatní se naučíš. Nic to není.
• O vlastní organizaci: Práci si musíme umět sami rozvrhnout. Někdy na Tebe vyjde směna o víkendu, ale za to si můžeš vzít volno v týdnu a zařídit si to, co běžně nestihneš.

Vítané zkušenosti

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME?

• Vyhovuje Ti práce v týmu a nechybí smysl pro humor.
• Umíš jednat s lidmi – zákazníkovi chceme pomoc a ne ho naštvat.
• Rozumíš si s počítačem.

CO TI ZA TO NABÍDNEME?

• Zaručenou práci a pěkný výdělek.
• Dobrou partu - jsme k sobě féroví.
• Šéf stojí za námi a jeho slovo platí.

Möbelix

Möbelix

  • CDI
  • Bac
  • Ajouter aux favoris
  • Partager sur Twitter
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Linkedin

Notre sélection d'articles pour vous

Inspirez-vous avec une sélection d'articles