Obsluha kavárny McCafé - Barista
McDonald's

McDonald's

L'entreprise

McDonald's

McDonald's

  • > 2000 salariés

Le poste

Poznáte je?

McDonald’s se řadí mezi nejznámější značky na světě. Znají ji téměř všichni bez ohledu na věk, vzdělání, jazyk, pohlaví nebo lokalitu. Je také nejhodnotnější fast food značkou na světě. Zakladatelem sítě McDonald’s podle konceptu bratří McDonaldových je syn českých migrantů. Mekáč není jen o proslulých hranolkách a Big Macu či Cheesburgeru, které se řadí mezi nejoblíbenější produkty, ale i o McFlurry, dezertech či skvělém McCafé.

Důležitá a klíčová je pro ně kvalita a původ surovin, skvělá chuť, spokojenost zákazníků a ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Veškeré dodavatelské odpady i odpady po zákaznicích z restaurací třídí již 21 let, pravidelně uklízí okolí kolem restaurací a v roce 2020 zavedli do všech restaurací brčka a příbory z ekologicky udržitelných materiálů. Neodmyslitelnou součástí podnikání je podpůrná charitativní činnost.

Vzhledem k tomu, že celosvětově provozují přes 38000 restaurací, jsou na centrále v Praze v každodenním spojení s kolegy z celého světa. Sdílí zkušenosti a názory, spolupracují na rozvoji značky a neustále hledají nové příležitosti, jak zlepšovat služby a ještě více uspokojovat potřeby zákazníků s důrazem na lokálnost a specifika jednotlivých trhů.

McDonald's
Chcete se dozvědět více o McDonald's?Firemní kultura, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Koho hledáme?

Máš rád vůni kávy a rituál její přípravy? Nebo tě prostě jenom láká kávu připravovat? Zařaď se mezi naše baristy pro kavárnu McCafé v Mladé Boleslavi. Hledáme spolehlivého kolegu / kolegyni na hlavní pracovní poměr nebo zkrácený úvazek. Že nemáš praxi nám vůbec nevadí. Na začátku tě vše naučíme a budeš mít také možnost absolvovat rozšiřující kurz pro baristy. A samozřejmě tě rádi naučíme, jak nejlépe komunikovat se zákazníky.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu 23 000,- Kč/měsíc, po zaškolení až 26 800,- Kč/měsíc
  • další profesní a platový růst
  • 10 % příplatek za práci o víkendu
  • 100 % příplatek za práci ve svátek
  • flexibilní plánování směn - pozice je tak vhodná i pro rodiče s menšími dětmi
  • osobní i pracovní rozvoj a možnost absolvování baristického kurzu
  • 50% slevu na stravování a pití zdarma
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak ve všech McDonald´s, tak u všech našich partnerů
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
  • možnost vyzkoušet si i JINÉ PRACOVNÍ POZICE

Co očekáváme?

  • zdvořilé, příjemné vystupování
  • chuť a ochotu učit se novým věcem
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • smysl pro týmovou práci
  • chuť mít fajn práci na delší dobu

Franšízant

janalik-radek

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
McDonald's

McDonald's

Cette offre vous tente ?

  • Partager sur Linkedin
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Twitter