Marketup

Marketup

Brand Campaign Specialist

  • CDI
  • Praha

La tribu

Marketup

Marketup

    Le poste

    • CDI
    • Praha

    Marketup je pražská nezávislá digitální agentura, která se nachází na Andělu. Jejich tým denně pomáhá měnit online marketing významných českých i globálních značek. Ať už se jedná o digitální strategii, výkonnostní nebo brandovou kampaň, kreativu nebo datovou analytiku, vždy přijdou s řešením, které má pro klienta skutečný byznysový dopad. Každý den v Marketup přináší nové výzvy a úspěchy umí pořádně oslavit.

    Popis pozice

    Hledáme do týmu zkušeného specialistu, který u nás zastřeší velké brandové kampaně. Od nás dostaneš velkou podporu ve formě sdíleného knowhow, interní wikipedie, checklistů, scriptů a dalších vychytávek, které ti přijdou vhod.

    Je role Brand Campaign Specialist pro tebe?

    Plácneme si, pokud nad kampaněmi přemýšlíš a nespokojíš se pouze s tím odreportovat klientovi po konci kampaně počet impresí a budget.

    Brandové kampaně realizujeme vždy s promyšlenou strategií, optimalizujeme podle správných brandových metrik (zásah a frekvence) a neustále vymýšlíme, jak náš přístup posunout ještě dál. Záleží nám na brand safety (máme interní pravidla, jak jej zabezpečit), na efektivitě (vyvinuli jsme vlastní nástroj Visibility Booster, který optimalizuje na cenu za viditelnou sekundu), testování (experimenty, A/B testy kreativy, apod.) i na doměřování dopadu kampaní (Brandlifty apod.). Od tebe očekáváme, že svou proaktivitou pomůžeš nejen s interním rozvojem brandových přístupů u nás, ale především se správou kampaní pro velké brandové inzerenty typu Billa, Decathlon, XXX Lutz, ORKLA aj.

    Co tě v roli čeká?

    • Tvorba, optimalizace a vyhodnocování brandových kampaní.
    • Podílení se na strategiích pro velké brandy.
    • Rozvoj našeho přístupu k brandovým kampaním vč. testování nových interních nástrojů.
    • Supervising a rozvoj juniornějších kolegů.

    Co u nás získáš?

    • Budeš pracovat na zajímavých klientech. Mezi klienty máme velké značky a e-shopy z různých odvětví jako jsou třeba BILLA, T-Mobile, A3 Sport, Hamé, Queens, Decathlon, XXX Lutz, Člověk v tísni a desítky dalších.
    • Dostaneš velkou podporu ve formě sdíleného knowhow, interní wikipedie, checklistů, scriptů a dalších vychytávek, které ti přijdou vhod.
    • Rádi zainvestujeme do tvého rozvoje a vzdělávání, nabízíme školení soft i hard skills.
    • Získáš svobodu a flexibilitu, které jsou k pracovní pohodě klíčové.
    • Pravidelně se budeme zajímat o to, co tě baví a jakým směrem se chceš profilovat. Podle toho ti přidělíme relevantní projekty.

    Co dostaneš navíc ?

    • multisport kartu
    • firemní auto
    • profesní vzdělání
    • jazykové kurzy
    • práci odkudkoli
    • osobní rozvoj
    • konference v zahraničí

    Vítané zkušenosti

    Jaké máme požadavky?

    • Znalost systémů Google Ads, Sklik, FB Business Manager, Adform a praktické zkušenosti s Youtube, RTB a PPC kampaněmi.
    • Zkušenosti s mediálním plánováním.
    • Proaktivita, drive a chuť na sobě pracovat.
    • Pomůže ti, pokud máš zkušenosti s přímými nákupy a Google Marketing Platform (především DV 360). Pokud ne, rádi tě naučíme.
    • Ajouter aux favoris
    • Partager sur Twitter
    • Partager sur Facebook
    • Partager sur Linkedin