ICZ

ICZ

  • IT / Digital, Logiciels
  • Praha 4, Brno, Opava, Praha
  • Voir le site

Olga Marušová, HR Manager

Seznam se s Olgou

Vyzkoušela si velmi odlišné způsoby, jak dělat HR, a může srovnávat a vybírat to nejvhodnější řešení pro ICZ. Při seznámení s ICZ ji velmi oslovila náplň práce, možnosti, a především příležitosti pro rozvoj v oblasti HR. Důležitou okolností pro ni bylo také setkání se skvělou finanční ředitelkou. Právě její přístup jí byl velmi sympatický a rozhodl při volbě jejího dalšího pracovního působení. Na své pozici stále nachází nové příležitosti pro rozvoj a změny, a to je pro ni osobně velmi důležité – lidé, příležitosti a smysl práce.

Jako personalistka se starám o vše, co souvisí se zaměstnanci.

https://cdn-images.welcometothejungle.com/RN9ExnoUnoz0c70yAAH3E0TbfITkSjdmLbwrEFgaCfI/rs:auto:640::/q:85/czM6Ly93dHRqLXByb2R1Y3Rpb24vdXBsb2Fkcy9pbWFnZS9maWxlLzQ2MzEvMTU3MzAyLzE0NzZlMGZkLWNjZDctNDAzNi05ZTM2LTIzNmY5NTJlZDU0Zi5qcGc

Olga Marušová, HR Manager

Tomáš Baier, Manažer realizace

Seznam se s Tomášem

Do ICZ nastoupil před 13 lety a postupně se vypracoval až na současnou pozici Delivery manažera neboli Manažera realizace, kterou nyní zastává. Stará se o to, aby všechny zakázky, které jejich obchodníci prodají, byly ze strany ICZ technicky proveditelné a zrealizovány. Na přímo vede tým seniorních architektů a další oddělení v Realizaci. Vede team leadery oddělení datových center, security a networkingu. Zodpovídá za to, aby byl na každý projekt dostatek kapacit, dokázali vykrýt absence kolegů a také neztráceli čas úkoly, které by bylo lepší outsourcovat. Je pro něj důležité, aby jeho kolegové byli v práci spokojení, a vytváří jim vhodné pracovní podmínky.

Společně s týmem Realizace chci naplňovat naši představu, kam bychom se jako divize měli ubírat.

https://cdn-images.welcometothejungle.com/RqjMsTr0pgc4uySsGdwhfvPrkUFQTxzNKmlaYfHnHpQ/rs:auto:640::/q:85/czM6Ly93dHRqLXByb2R1Y3Rpb24vdXBsb2Fkcy9pbWFnZS9maWxlLzQ2MzMvMTU3MzAyL2ZjOTU2MDBiLTZiNDYtNDYwMy1iOTJlLWYyMGNiZDRjZjY0MC5qcGc

Tomáš Baier, Manažer realizace

Klára Válková, Správce operačních systémů

​Seznam se s Klárou

V ICZ má na starosti správu operačních systémů Confluence a Jira. Confluence je úložiště dokumentů, kde si můžou i zapisovat poznámky a označovat kolegy. JIRA je ticketovací systém. Ten je u vývojářů obzvlášť potřeba, protože si potřebují posílat informace, zadávat úkoly, hlásit, co funguje a nefunguje nebo co je potřeba vylepšit. Stará se o to, aby obě aplikace fungovaly správně, všichni kolegové k nim měli přístup, a zároveň se tam nedostal nikdo zvenku. Zajišťuje také aktualizace těchto aplikací. Pokud je to potřeba, navrhuje možnosti a řešení jejich rozvoje. V některých případech sama opravuje menší nedostatky.

Dát přednost technické škole před hotelovkou byla moje nejlepší volba.

https://cdn-images.welcometothejungle.com/HAImlSJjqyFFW-nRqCNG1CsWsEvQxWQOmnCK5r_Ik1A/rs:auto:640::/q:85/czM6Ly93dHRqLXByb2R1Y3Rpb24vdXBsb2Fkcy9pbWFnZS9maWxlLzQ2MzQvMTU3MzAyLzExZTNlMmJlLTg0YTAtNDg3ZS1hNThhLTRiNjc4NjcyNTBlMi5qcGc

Klára Válková, Správce operačních systémů

O společnosti

Skupina ICZ se zabývá návrhem, vývojem a realizací IT řešení a služeb. Dodávkově pokrývá oblasti aplikačního softwaru, bezpečnosti a infrastruktury, zejména pro odvětví veřejné správy, zdravotnictví, obrany, dopravy, financí, výroby, logistiky a bankovnictví. Mezi jejich klienty patří například NATO, Senát a poslanecká sněmovna, dále několik ministerstev, nemocnice, školy i velké společnosti.

Co je dobré vědět

V rámci Skupiny ICZ se pořádají interní kurzy, ve kterých navzájem sdílíme naše know-how. Zakládáme si na principu „samoučící se firmy“ a jako interní lektor se může zapojit každý zaměstnanec, který chce předat konkrétní poznatky či vědomosti z oblasti hard-skills nebo soft-skills ostatním kolegům. Zároveň samozřejmě nabízíme prostor pro vzdělávání a rozvoj ve spolupráci s externími vzdělávacími společnostmi, ať už formou účasti na otevřených kurzech nebo tréninkem tzv. na míru konkrétnímu týmu nebo skupině zaměstnanců. Naše kolegy též aktivně a cíleně podporujeme v získávání mezinárodních certifikací, např. v oblasti projektového řízení (IPMA či PMI).

Charitativní projekty ICZ

Každoročně pořádají ArtForum, což je benefiční večer, kdy zaměstnanci a někteří jejich klienti nebo partneři draží díla různých umělců. Výtěžek je potom věnován na dobročinné účely. Založili vlastní nadační fond ICZ a doufají, že se jim podaří rozšířit množství benefičních akcí. K tomu všemu pomáhají i samotní zaměstnanci, kteří se mohou účastnit Programu firemního dobrovolnictví.

Vložit profil na své webové stránky