Danone/ Nutricia

DAŇOVÝ SPECIALISTA CZ/SK- ZÁSTUP ZA MD, ROČNÍ SMLOUVA

  • CDD / Temporaire (12 mois)
  • Début :
  • Praha
  • Bac +3
  • > 2 ans

La tribu

  • Farmacie/ Biotechnologie, FoodTech, Foodservice

Le poste

  • Début :
  • Praha
  • Bac +3
  • > 2 ans

Danone je největší světový výrobce mléčných i rostlinných výrobků a dvojka v kategorii dětské výživy a balených vod. V portfoliu má značky jako např. Activia, Actimel, Kostíci, Fantasia, Alpro, Provamel, Hami a Nutrilon. Součástí Danone jsou i speciální klinické potraviny jako jsou Nutridrinky a sondová výživa. V Česku působí od začátku devadesátých let 20. století a v mlékárně v Benešově se dodnes vyrábějí mléčné výrobky pro domácí trh i další evropské země.

Hlavním cílem Danone je přinášet zdraví prostřednictvím jídla. Téměř 90 % prodejů je realizováno v kategorii tzv. zdravých výrobků. Na kvalitu produktů a na zdraví, které je úzce spojeno s aspekty ochrany přírody a trvalé udržitelnosti na stále více propojené planetě Zemi, klade společnost dlouhodobě mimořádný důraz. A to v souladu s vizí #OnePlanet. OneHealth.

Největší hodnotou firmy jsou lidé. Danone myslí nejen na ekonomický růst, ale reaguje i na současné sociální potřeby. Bezpečné a přátelské pracovní prostředí, systematický profesní rozvoj a podpora maminek i tatínků v období rodičovství je tady samozřejmostí.

Popis pozice

Pro náš controlling tým sídlící v Praze hledáme posilu na pozici Daňového specialisty, který bude poskytovat podporu v oblasti daňové problematiky případně základního účetnictví.

Náplní práce bude:

  • příprava měsíčních přiznání k DPH, Intrasat hlášení, pravidelná statistická hlášení na úřady + pravidelná komunikace s úřady
  • podpora compliance procesů včetně všech místních daňových povinností
  • účast na měsíčních uzávěrkách, výpomoc při účetních transakcích
  • podpora při zpracování ročního auditu
  • blízká spolupráce s centrem sdílených služeb sídlícím v Polsku a lokálními business controllery

Nabízíme Vám:

  • profesní rozvoj a získávání zkušeností v nadnárodní společnosti
  • prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, týmové práci a neformálních vztazích
  • systém flexibilních benefitů – Kafeterie; příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek na stravování
  • roční bonus a vzdělávací příležitosti

Vítané zkušenosti

K tomu, abyste na této pozici byli úspěšní očekáváme:

  • pracovní zkušenost na pozici daňového nebo účetního specialisty min 2 roky
  • základní znalost českých a slovenských daňových předpisů
  • úroveň angličtiny alespoň B2 + CZ/SK na plynulé úrovni
  • znalost MS Office: Excel- pokročilé funkce NUTNOSTÍ
  • schopnost samostatně řešit problémy a stakeholder management

Výhodou bude, pokud budete mít navíc:

  • vysokoškolský titul v oboru účetnictví nebo financí
  • zkušenosti s programy SAP a Navision

Proces náboru

  • 2 round of an interview

Poznejte tým společnosti Danone/ Nutricia

Tento obsah je zablokovaný
  • Ajouter aux favoris
  • Partager sur Twitter
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Linkedin

Notre sélection d'articles pour vous

Inspirez-vous avec une sélection d'articles