Comdata Czech

  • Marketing / Communication
  • Praha, Brno, Chrudim, Hradec Králové, Krnov, Liberec, Ostrava, Tišnov, Trutnov, Znojmo, Žďár Nad Sázavou
  • Voir le site

Zdeněk má na starosti zaškolování nováčků. Od představení společnosti přes tréninkový plán až po náplň práce. Trénink zpravidla trvá 12 až 14 dní a na jeho konci je nováček připraven začít samostatně telefonovat. Zdeněk se snaží školení neustále inovovat, aby byla pro účastníky co nejzajímavější.

V Brně je jediným školitelem, proto mu „pod rukama“ projdou všichni noví zaměstnanci. A právě to Zdeňka na práci baví nejvíc – nikdy neví, koho zajímavého potká. Školil už například bývalého řezníka nebo vazačku květin a s radostí potom sledoval, jak se v nové práci rychle zaběhli.

Call centrum umí být rušné, a proto Zdeněk o víkendech pravidelně odjíždí na svou chatu, kde není elektřina. Vypne mobil a jde se projít se psem do lesa, což je pro něj ten nejlepší odpočinek.

Niki pracuje na aktivní lince v Trutnově, odkud volá klientům společnosti Skylink, kteří si přes web vyžádali více informací o dané službě. Coby zástupce teamleadera je zároveň podporou celému svému týmu, který čítá asi 30 lidí. Když si kolegové s něčím neví rady, je tu pro ně, ať už se jedná o operativní záležitosti nebo informace ohledně aktuálního projektu.

Ve firmě je od roku 2014 a na práci ji nejvíc baví komunikace s lidmi. A to jak přes telefon, tak v kanceláři s kolegy. Bez ohledu na pozici si všichni tykají a panuje mezi nimi přátelská atmosféra, mnozí se rádi vídají i mimo práci.

Ve svém volném čase Niki často vyrazí na výlet nebo si zajde ven s přáteli. Po rušných dnech v práci si nejvíc užívá klid a „domácí pohodu“.

Markéta v Comdata kontaktuje klienty Raiffeisen stavební spořitelny a podává jim aktuální informace ohledně bonusů a možností vyššího úročení. Je tedy takovým poslem dobrých zpráv, s negativními ohlasy klientů se setkává minimálně. Denně mluví s přibližně 50 lidmi a nikdy to není stejné. Každý člověk je unikátní a právě to ji na její práci baví nejvíc. Nejdůležitější jsou pro ni však mezilidské vztahy a na ty si v Comdata nemůže stěžovat. Ve firmě pracuje na zkrácený úvazek a záleží jen na ní, jak si svou pracovní dobu nastaví.

Mimo práci žije Markéta velmi aktivním životem. Prioritou je pro ni rodina, ale baví ji také vizážistika, zdravý životní styl a s manželem už několik let podnikají. Jejím velkým koníčkem je také folklór _ Markéta je vedoucí dětského národopisného souboru Valášek.

Sledovat!

O společnosti

Comdata jsou profíci na zákaznickou péči. Svým klientům, mezi které patří třeba Raiffeisenbank, Colonnade, Vodafone, O2 a kupa dalších, pomáhá se zákaznickou péčí, administrativou, ale taky s hledáním nových zákazníků. Denně prostřednictvím aktivních i pasivních telefonních linek mluví se stovkami lidí, kterým pomáhají řešit nejrůznější problémy a odpovídají na záludné dotazy. A občas zákazníkům sami zavolají s nějakou novinkou nebo výhodnou akcí.

Společnost má italské kořeny, 11 poboček v Česku a přes 1400 kolegů. Práce v Comdata není pro každého, ale o to více si ve firmě svých kolegů váží a nabízí jim spoustu zajímavých benefitů. Od roku 2019 se také aktivně hlásí k společenské zodpovědnosti a vznikem Comdata PRO pomáhá lidem se zdravotním znevýhodněním a omezením na pracovním trhu. V Comdata PRO už nabídli práci více než stovce lidem s OZP nebo OZZ.

Koho hledají

Comdata hledá všechny, kteří se chtějí rozvíjet a nechtějí se v práci nudit. Mezi zájemci nedělají rozdíly – stejnou šanci má jak čerstvý absolvent, tak maminka s dětmi, zkušený obchodník nebo senior, který chce pomáhat ostatním.

Velkou výhodou je možnost zkráceného úvazku, homeoffice na určitých projektech a to, že vás úplně všechno naučí. Není potřeba žádná praxe. Stačí, když máte trochu obchodního ducha a povídat si celý den s lidmi je pro vás hračka a zároveň vás to baví.

Co je dobré vědět

Společnost nabízí spoustu klasických benefitů, jako jsou stravenky, 25 dnů dovolené nebo zvýhodněná Multisport karta. Těšit se ale můžete i na nevšední benefity od zákazníků Comdata, telefonní tarify a speciální akce, ať už je to pizza den, palačinkový den nebo oslavy Halloweenu a Velikonoc.

Firma také založila samostatnou dceřinou společnost Comdata Pro, která zaměstnává a pomáhá lidem se zdravotním postižením.

Vložit profil na své webové stránky