BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER
Capexus

Capexus

  • CDI
  • Début :
  • Prague
  • Télétravail partiel possible
  • Sans diplôme

L'entreprise

Capexus

Capexus

  • Aménagement / Design, Bâtiment / Travaux publics, Immobilier commercial
  • Entre 50 et 250 salariés

Le poste

  • CDI
  • Début :
  • Prague

Cette offre a été pourvue !

Poznáte je?

Za více než 10 let na trhu změnila společnost CAPEXUS pracovní prostředí pro více než 400 společností od malých startupů po velké korporace. Navrhuje a vytváří jedinečné kancelářské interiéry, které myslí nejen na moderní design, ale také na funkčnost, zdraví zaměstnanců a udržitelnost. O projekty v České republice se stará více než 100 specialistů z odvětví architektury, realizace, projektového řízení či workplace consultancy.

Přidejte se k misi měnit pracovní prostředí k lepšímu. CAPEXUS jde příkladem a ví, jak důležité je se do práce těšit. Proto funguje jako jeden tým. Zaměstnanci společně rostou a umí podporovat nejen sebe navzájem, ale i řadu dobročinných projektů. Firma je členem asociace Studio Alliance a na konci roku 2021 se spojila s ČEZ ESCO. Už nyní tak ví, že ji čekají další zajímavé výzvy. A vy můžete být u toho.

Capexus
Chcete se dozvědět více o Capexus?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

  • oslovovat nové klienty a hledat nové příležitosti
  • pracovat se stávajícími klienty a utužovat dobré obchodní vztahy
  • koordinovat komunikaci s klientem v průběhu všech fází projektu
  • úzce spolupracovat se všemi týmy CAPEXu (workplace konzultanty, architekty, projektanty a realizačním týmem)
  • setkávat se s předními manažery rozličných firem (od ambiciózních startupů až po velké korporátní společnosti)
  • pracovat se zástupci vlastníků kancelářských budov (developery, investičními fondy)
  • podílet se na implementaci toho, co společně vymyslíme

Požadavky na pozici

  • jsi týmový hráč/ka, umíš přemýšlet hlavou a používat selský rozum
  • jsi otevřený/á novým myšlenkám a chceš se učit nové věci, máš schopnost sebereflexe a srovnané hodnoty
  • jsi ambiciózní se zdravou dávkou sebevědomí, rozumíš si s lidmi, komunikace ti nedělá problém
  • jsi schopen pracovat samostatně, vnitřní motivace ti není cizí, jsi proaktivní a zodpovědný/á
  • umíš skvěle anglicky (slovem i písmem) – minimálně úroveň B2
  • umíš pracovat s MS Office
  • zkušenost z trhu s komerčními nemovitostmi

Proces náboru

  • osobní pohovor ve společnosti
  • maximálně 2 kola
  • nakonec písemná nabídka
Capexus

Capexus

Cette offre vous tente ?

  • Ajouter aux favoris
  • Partager sur Linkedin
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Twitter