Arval

Marek je součástí oddělení Operations, jehož hlavním úkolem je, aby vše běželo hladce a klienti dostávali přesně takový produkt, jaký si objednali. To s sebou přináší pestrou paletu činností - od úplně prvního předání vozidla klientovi, až po jeho vrácení po skončení kontraktu. Aby toho nebylo málo, starají se také o produkty palivových karet a telematiky. Právě tahle různorodost Marka na jeho práci baví!

Má rád výzvy, hlavně ty extrémní. Každoročně stojí na startu horského ultramaratonu, aby pokořil trať dlouhou 100 km a několikrát do týdne si rád přivstane, aby se mohl trošku pohoupat na hrazdě.

Adriána začala v Arvalu pracovat na pozici recepční. Tehdy ještě studovala a sbírala své první zkušenosti. Z kolegů se postupem času stali kamarádi a zdejší atmosféra Adriáně tak učarovala, že tu je dodnes. Pár let působila na pozici Office manažerky a nyní se přesunula do oddělení Sales. Na novém postu Account manažerky je pro ni komunikace s klienty na denním pořádku. Nejraději vytváří nabídky operativního leasingu. Když zákazník nabídku přijme a objedná nový vůz, je to pro ni ta nejlepší odměna.

Volný čas tráví Adriána tancem a s pozitivně naladěnými lidmi, kteří ji nabíjejí energii. A když k tomu přikusuje něco dobrého k jídlu, je to značka ideál.

Petr spolupracuje se čtyřmi Account manažery a jedním asistentem, který je „pravá ruka“ celého týmu. Jsou hlavní kontaktní osobou pro klienty. Cílem Petra i jeho kolegů je poskytovat zákazníkům co nejkvalitnější služby, aby se sami pak mohli věnovat hlavnímu businessu jejich firmy. Jsou dobrá parta a není den, kdy by se nezasmáli. Baví je rychle a efektivně vyřizovat požadavky jednotlivých klientů.

Petr rád sportuje. Věnuje se triatlonu, který se skládá ze tří disciplín – běh, plavání a jízda na kole. Má tak možnost věnovat se vždy tomu, na co má zrovna chuť a čas.

Sledovat!

O společnosti

ARVAL CZ je jeden z nejúspěšnějších hráčů na trhu operativního leasingu, a protože to nezní kdovíjak atraktivně, říkají, že je baví auta, obchod a nové nápady. Od založení skupinou odvážlivců v roce 2003 rostou každým rokem a hodlají v tom pokračovat. Pracuje pro ně více než stovka opravdových profíků, kteří si v práci umí máknout. Přitom se dovedou pořádně bavit a vzhledem k výsledkům firmy mají neustále co slavit. Počet aut od Arvalu na českých silnicích každoročně narůstá a už se přehoupl přes 22 000. Dnes Arval najdete ve 29 zemích po celém světě a až se tučňáci naučí řídit, zamíří i na Antarktidu. Arvalu stojí v zádech jedna z největších evropských finančních skupin BNP Paribas Group, jejíž klasické logo znají nejen tenisoví fanoušci třeba z Fed Cupu.

V červnu 2018 se přestěhovali do jedné z nejmodernějších budov v Praze, Maint Point na Pankráci. V zajímavě řešené stavbě, která dokáže pohlcovat smog a snižovat emise, obsadili skoro celé 6. patro. Se svými motoristicky laděnými kancelářemi zabodovali i v soutěži Zasedačka roku v kategorii Zdravá kancelář.

Koho hledají

Pokud jsi pozitivní člověk se smyslem pro humor, v Arvalu se rozhodně neztratíš. Nové kolegy nabírají na různé pozice napříč všemi odděleními, od administrativy, financí, obchodu až po marketing. Uvnitř stále vládne rodinná atmosféra a rostoucí nadšení pro nové technologie. Proto hledají hlavně příznivce motoristického světa, kteří s nimi budou táhnout za jeden provaz a nebojí se cestovat. Krátkodobé cesty do zahraničí po různých arvaláckých destinacích v Evropě tu patří ke každodennímu životu. Stejně jako přestupy do zahraničí. Záleží na tom, co umíš, co chceš a kolik jazyků ovládáš.

Co je dobré vědět

Zařiďte si doma časté vycházky, protože teambuildingy, letní a zimní party a řada dalších společných aktivit, patří k jedinečné DNA společnosti. Stejně tak, jako odpočinek. Čím déle tady člověk pracuje, tím více volna dostane. Rádi také pomáhají. Podporují různé dobročinné organizace a charitativní projekty. Nebojí se ani sami přiložit ruku k dílu a třeba vymalovat v dětském domově či pomoci životnímu prostředí výsadbou mladých stromků. V nabídce je řada zajímavých zaměstnaneckých benefitů, tak neváhej a přidej se.

Vložit profil na své webové stránky