Tato pozice již není k dispozici.

Tax Manager CZ

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova
zkušenosti: > 5 let
Dovednosti a odbornost
Excel

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Žiješ čísly a zajímáš se o daňovou problematiku? Chceš být součástí skvělého a dynamického týmu? Do našeho finančního oddělení hledáme novou posilu na pozici Tax Manager.

Co by Tě u nás čekalo?

  • podpora CFO a daňové poradenství
  • zajištění tax compliance pro české entity (mimo daní z příjmů fyzických osob)
  • identifikace daňových rizik
  • podpora účetních týmů v oblasti daňové problematiky
  • koordinace při aktualizaci dokumentace převodních cen
  • kalkulace rezerv na DPPO
  • podpora implementace ERP

Co bys měl/a mít a znát?

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • minimálně 5 let zkušeností ve finanční oblasti - praxe v poradenské společnosti výhodou
  • znalost účetnictví a finanční výkaznictví
  • znalosti české daňové legislativy, zejména v oblasti DPH a daně z příjmů právnických osob
  • orientace v účetní legislativě a v účetních výkazech, zejména pro účely přípravy daňových přiznání
  • zájem o  novinky/změny v české daňové legislativě
  • pokročilá znalost MS Office - především MS Excel
  • samostatnost a spolehlivost
  • výbornou češtinu
  • angličtinu min. na úrovni B1

Co Ti můžeme nabídnout?

  • práci na HPP, nástup možný ihned
  • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky 130 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • notebook a mobilní telefon
  • flexibilní pracovní dobu - možnost občasné práce z domova
  • možnost profesního vzdělávání a rozvoje
  • jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
  • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • možnost zřízení Multisport karty
  • službu "Mezi námi" pro osobní účely za výhodnou cenu
  • pracoviště v blízkosti stanice metra Českomoravská/Palmovka (trasa B)

Požadavky na pozici

Proces náboru

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".