Interní auditor

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká pošta
Česká pošta

Pozice

Popis pozice

Co bude Vaší náplní práce?

  • Zajímavá, náročná, odpovědná, ale i kreativní práce v oblasti interního auditu a řízení rizik.
  • Příprava a realizace plánovaných a vyžádaných auditů procesů a auditů shody, příp. vedení týmu auditorů.
  • Profesionální komunikace v rámci realizace auditů.
  • Zpracování analýz, stanovisek a doporučení k auditovaným oblastem.
  • Identifikace a hodnocení souvisejících rizik v rámci realizovaných auditů.
  • Zpracování podkladů k analýzám o účinnosti a přiměřenosti vnitřního kontrolního systému.
  • Vypracování dílčích, resp. kompletních zpráv z provedených auditů.
  • Spolupráce v oblasti poradenské a konzultační činnosti v rámci organizace.

Co byste měli mít?

  • VŠ vzdělání (nezbytnou podmínkou).
  • Praxi v oblasti interního auditu nebo jiných kontrolních pozicích – je výhodou.
  • Manažerské dovednosti a zkušenosti s týmovou prací.
  • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti.
  • Analytické myšlení, výborný ústní a písemný projev.
  • Schopnost empatie vyzrálé osobnosti.
  • Morální způsobilost k výkonu této pozice.
  • Znalost prostředí České pošty – je výhodou.
  • Znalost mezinárodních standardů pro profesní praxi interního auditu – je výhodou.

A na co se u nás můžete těšit?

  • 5 týdnů dovolené.
  • Přátelský kolektiv, který Vám pomůže nejen v začátcích.
  • Work-life balance.
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč a možnost vstoupit do programu MultiSport.
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro Vás a Vaše blízké od společnosti T-Mobile.
  • Výhody a slevy na produkty skupiny ČSOB.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Možnost Home Office.

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s. p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".