Tato pozice již není k dispozici.

SCRUM MASTER

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Láká vás prostředí, kde pramení snaha o vyšší flexibilitu? Jste skvělý/á v komunikaci, nebojíte se odpovědnosti a máte již alespoň 2 roky zkušenosti jako Scrum Master? Pak se k nám pojďte přidat a staňte se součástí transformace naší banky. Hlavní podstatou je pro nás neustálé posouvání firemní kultury a vývoj přístupu k práci tak, abychom docílili maximálního efektu pro klienta.

Těšit se můžete na možnost flexibilní pracovní doby včetně home office či spoustu možností profesního a osobního rozvoje. To je jen malá ochutnávka výhod, které na vás čekají. Přidejte se k nám. U nás je to o vás.

Co vás u nás čeká?

  • Spolupráce s ostatními Scrum Mastery a členy transformačního týmu s cílem podpořit probíhající agilní transformaci.
  • Budování a péče o dobrou atmosféru, důvěru a transparentnost v týmu.
  • Pomáhání týmu při řešení problémů a překonávání překážek při vývoji produktu.
  • Moderování schůzek k dosažení efektivní komunikace a spolupráce.
  • Svému týmu neustále pomáhat se zlepšovat na základě zpětné vazby a práce s metrikami.
  • Zajišťovat správné chápání a uplatnění metody Scrum v týmu.

Jak si vás představujeme?

  • Agilní vývoj produktu je pro vás o mindsetu, nikoli pouze o metodě.
  • Baví vás pracovat s lidmi a pomáhat jim zdolat překážky.
  • Týmová spolupráce je pro vás klíčem k úspěchu.
  • Skvělá komunikace a naslouchání je vaší silnou stránkou.
  • Máte zkušenosti jako Scrum Master minimálně 2 roky. Znalost bankovního prostředí je výhodou.
  • Výhodou pro vás bude zkušenost s nástroji JIRA a Confluence.
  • Jste spolehlivá/ý, proaktivní, nebojíte se ptát a máte chuť se učit nové věci.

Co benefity a další výhody? SAMOZŘEJMĚ.

  • Nabízíme jedinečnou příležitost být součástí transformace banky a podílet se na ní.
  • Možnost prohloubit a obohatit si zkušenosti v aplikování agilních metod.
  • Home office a flexibilní pracovní doba jsou u nás standardem. V našich kancelářích v budově City Tower si navíc užijete úžasný výhled na metropoli.
  • Kromě 5 týdnů dovolené budete mít ještě 3 extra volné dny a další volno je vám k dispozici pro významné životní události nebo v podobě volného narozeninového dne. Volnem vás odměníme i za loajalitu, takže čím déle budete s námi, tím více volna budete mít.
  • Získáte kredit do benefitní peněženky, který můžete utrácet flexibilně za to, co vás těší – cestování, kulturu, sport, stravenky, rozvoj a mnohé další.
  • Propracované zaškolení, interní přednášky či kurzy.
  • Benefity jsou skvělé, ale interní průzkumy dokazují, že naši lidé nejvíc oceňují neformální vztahy. Nejvíce si naši zaměstnanci pochvalují dobrou spolupráci v týmech a respekt ze strany manažera. Ctíme kulturu důvěry a férového prostředí, ve kterém se lidé nebojí říkat svůj názor a mluvit o chybách.

Jdete do toho s námi? Pošlete nám váš životopis nebo odkaz na LinkedIn profil reakcí na tento inzerát. Těšíme se na vás!

Více o nás se můžete dozvědět na našich sociálních sítích. #zivotvraiffce

Benefits

  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Možnost studijního volna
  • Profesní/osobní kouč