Tato pozice již není k dispozici.

Noční úklid

Plný úvazek
Ovčáry
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Co můžeš od této práce očekávat ?

Na naši novou restauraci Kolín Ovčáry sháníme posilu do nočního týmu. Máš raději klid, samotu, ale zároveň půlnocí pro Tebe den nekončí a nejsi žádná "třasořitka". Pak máme nabídku právě pro Tebe!

Koho hledáme?

Na noční směny, které probíhají v časech 21:45-6:00, sháníme kolegy, kteří by nám do půlnoci pomohli navařit burgery pro osamělé noční řidiče a po půlnoci, kdy se zavře restaurace, se postarat o naše kuchyňské mazlíčky. To znamená vyčistit grily, přefiltrovat fritézu, očistit toastery, dát nádobí do myčky a vydrbat podlahu v kuchyni. Práce je fyzicky náročnější, ale můžete to brát jako posilovnu a ještě k tomu dostanete zaplaceno. Noční lze domluvit na pracovní smlouvu na zkrácený úvazek nebo brigádu. Pokud byste práci rádi kombinovali s denními směnami, je možné se takto domluvit. Pomoc na noční směny hledáme 2-3x do týdne.

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 170 Kč/h.

  • Víkendový příplatek.

  • Možnost zvolit si výši úvazku.

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

  • Zvýšení platu po zaučení a poté možné příplatky podle toho, jak se bude Tobě nebo restauraci dařit.

  • Personální strava s 50% slevou a nápoje zcela zdarma.

  • Benefit kartu, se kterou máš slevy u McDonald´s.

Co očekáváme ?

  • Dochvilnost, abychom mohli naše zákazníky dobře a rychle obsloužit.
  • Smysl pro humor, bez legrace to u nás nemůže fungovat.
  • Odvahu, protože pokud Vám něco není jasné nebo se Vám nelíbí, tak se nebojte zeptat.

Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".