Hledá se kolega na ranní směny

Plný úvazek
Vrbová Lhota
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Koho hledáme?

Na naši pobočku pro dálniční restauraci McDonald´s Vrbová Lhota sháníme zaměstnance přes polední špičku v časovém rozmezí
6-14 hodin. Výši úvazku si můžete zvolit. Ideální pracovní doba pro maminky s dětmi. Náplň práce je různorodá od točení nápojů, přípravy jídla, výdej objednávek či práci na pokladně. Pokud nemáte zkušenost s restauračním provozem nevadí, rádi Vás zaučíme.

Co nabízíme?

Nástupní mzdu 140 Kč/hod

Zvýšení platu po zaučení

50% sleva na stravování

Příplatek za víkend a státní svátky

Mzda vždy do 15. dne následujícího měsíce na účtu

Benefit kartu se kterou získáš slevu u McDonald´s a u jejich partnerů

Multisportkarta

Možnost zvolit si výši úvazku.

Smlouva na dobu neurčitou

Soutěže, dárky, drobné občerstvení

Co očekáváme:

Dochvilnost, abychom mohli naše zákazníky rychle a dobře obsloužit.

Týmové hráče, kteří zapadnou do naší restaurace a kteří se nebojí zeptat, pokud něco neví.

Nic víc nepotřebuješ vědět, zbytek Tě rádi zaučíme.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Možnost delšího neplaceného volna

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".