Tato pozice již není k dispozici.

Správce pojistného kmene Plzeň

Plný úvazek
Pilsen
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Do našeho stávajícího obchodního týmu na pobočku v Plzni hledáme novou posilu. Máte obchodní myšlení, výborné komunikační dovednosti a jste pozitivní osobnost? Rádi byste si určovali svoji vlastní pracovní dobu? Tak hledáme právě vás!

Co u nás budete dělat?

  • Smysluplnou, různorodou práci, za kterou uvidíte příběhy a tváře klientů
  • Starat se o stávající a nové klienty
  • Pomáhat klientům při řešení pojistných událostí
  • Řešit pojištění malých a středních podnikatelů

Co od vás očekáváme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Velmi dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • Chuť učit se a dělat smysluplnou práci
  • Odpovědnost, samostatnost a časovou flexibilitu
  • Bezúhonnost

Co vám nabízíme?

  • Osobní a profesní rozvoj, propracovanou adaptaci a zaškolení
  • Naučíme vás, jak jednat s klienty a jak jim pomoci zajistit to, na čem jim záleží
  • Prostředí a zázemí silné a stabilní společnosti
  • Podporu v rámci adaptace až 300 000 Kč
  • A hlavně dobrý kolektiv a tým, který vás podpoří!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".