Správce pojistného kmene Jindřichův Hradec

Plný úvazek
Jindřichův Hradec
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Jmenuji se Petr Klíma a v Kooperativě pracuji od roku 2017. Aktuálně na naší pobočce v Jindřichově Hradci rozšiřujeme úspěšný obchodní tým, proto moc rád přivítám novou posilu. Jste komunikativní, pozitivní, máte rádi časovou flexibilitu a do práce i z práce chcete chodit s úsměvem? Tak neváhejte a ozvěte se nám!

Co můžete očekávat?

  • smysluplnou, inspirativní práci, za kterou uvidíte příběhy a tváře klientů
  • péči o stávající a nové klienty
  • nadstandardní finanční ohodnocení bez zastropování výdělku
  • adaptační program pro nováčky s finanční podporou až 299 tis. Kč
  • stanete se odborníkem v největší pojišťovně na českém trhu
  • časově flexibilní spolupráci

Co od Vás požadujeme?

  • minimálně maturitu
  • čistý trestní rejstřík je samozřejmostí, musíme trvat i na absenci exekucí
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • chuť vzdělávat se, růst a něco dokázat
  • zájem o navázání kvalitní a dlouhodobé spolupráce

Dejte nám o sobě vědět a pošlete životopis!

Přečíst inzerát je málo. Více Vám řekneme na osobním pohovoru, na kterém se můžete na cokoliv zeptat. Teprve pak řekněte, jak se Vám nabízená pozice líbí a jestli ji chcete přijmout.