Kooperativa

Kooperativa

Specialista na klientské cesty (m/ž)

  • Plný úvazek
  • Praha

Společnost

Kooperativa

Kooperativa

    • Praha

    Tato pozice byla obsazena!

    Kooperativa funguje na českém trhu už čtvrt století a za tu dobu vyrostli do velké české firmy s mezinárodním rozhledem i partnery. Mají přes dva miliony klientů a chtějí víc než jen vyhovět jejich přáním a požadavkům, chtějí je předčít. Nechtějí být neosobní společností, ví, že aby byli úspěšní, musí dobře rozumět lidem a jejich osudům. To platí i o přístupu k zaměstnancům, v němž chtějí jít naproti specifickému potenciálu každého z nich a přistupovat férově ke všem bez výjimky.

    Popis pozice

    Do týmu Řízení klientské zkušenosti hledáme kolegu/kolegyni, který by s námi dokázal zjišťovat a vyhodnocovat klientova očekávání a s kreativní myslí hledal opatření, jak je naplnit nebo dokonce překonat.
    Zkušenosti ze samostatně vedených projektů zaměřených na zákaznickou zkušenost, školení prodejních dovedností nebo zkušenosti přímo z obchodu jsou skvělou výhodou. Stejně tak nás potěší nadšení do práce, zápal při hledání řešení, slušné komunikační schopnosti a týmový duch :)

    Co Tě v této roli čeká?

    • Staneš se opatrovníkem KLIENTSKÉ CESTY. Budeš ji udržovat, ale také navrhovat změny a úpravy a pomáhat je uvést v život.
    • Staneš se kormidelníkem u tzv. workshopů CX (společná sezení napříč odděleními s cílem diskutovat a zlepšovat CX).
    • Budeš měřit, reportovat a rozvíjet zákaznickou zkušenost na svěřeném místě (např. u likvidací).
    • Vyzkoušíš si i roli mentora, který má za úkol překládat a vysvětlovat "co je to CX" kolegům napříč firmou.
    • Jelikož zákazníci se mění v čase a prostředí, setkáš se i s novými úkoly, jejichž splnění naši klienti určitě ocení.

    Co budeš k úspěchu potřebovat?

    • Zkušenosti s projekty v CX nebo s výzkumy.
    • VŠ vzdělání (alespoň Bc.)
    • Uživatelskou znalost balíčku MS Office.
    • Komunikativní angličtina je výhodou.
    • Schopnost hledat nová řešení i tam, kde to zpočátku není snadné.
    • Samostatnost při řešení úkolů a vedení projektů.
    • Hledáme kreativce s duší analytika (umíš data nejen číst, ale také je vhodně interpretovat).
    • Schopnost kooperace, nápady rádi řešíme v celém týmu a brainstormujeme o nich.

    Co Ti nabídneme?

    • Práci na projektu s TOP prioritou pro celou firmu.
    • Prima tým odborníků a nadšenců pro zákazníka.
    • Zázemí nejúspěšnější skupiny na českém pojistném trhu.
    • Velmi dobré finanční ohodnocení.
    • Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje.
    • Systém Cafeterie umožňující vybrat si zážitky, akce nebo produkty.
    • Nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, cestovní pojištění zdarma.
    • 25 dnů dovolené, 3 freedays, 1 charity day.
    • Stravenky v hodnotě 110 Kč.
    • Příjemné a moderní pracovní prostředí v atraktivní lokalitě Karlína.

    Benefits

    • Bonusy/prémie
    • Mobilní telefon
    • Nadstandardní lékařská péče
    • Sleva na firemní výrobky/služby
    • Notebook
    • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
    • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
    • Stravenky/příspěvek na stravování
    • Dovolená 5 týdnů
    • Vzdělávací kurzy, školení
    • Kafetérie
    • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
    • Příspěvek na vzdělání
    • Zdravotní volno/sickdays
    • Možnost občasné práce z domova
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu