Kooperativa

Kooperativa

Specialista/-ka CSR pro diverzitu

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Plat od CZK 40K do CZK 60K
  • Praha

Společnost

Kooperativa

Kooperativa

  • Finance, Pojišťovnictví
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Kooperativa funguje na českém trhu už čtvrt století a za tu dobu vyrostli do velké české firmy s mezinárodním rozhledem i partnery. Mají přes dva miliony klientů a chtějí víc než jen vyhovět jejich přáním a požadavkům, chtějí je předčít. Nechtějí být neosobní společností, ví, že aby byli úspěšní, musí dobře rozumět lidem a jejich osudům. To platí i o přístupu k zaměstnancům, v němž chtějí jít naproti specifickému potenciálu každého z nich a přistupovat férově ke všem bez výjimky.

Popis pozice

Co Vás u nás čeká?

  • příprava návrhu CSR strategie v oblasti diverzity v úzké spolupráci nejen s HR týmem
  • systematická práce se znevýhodněnými skupinami zaměstnanců
  • realizace vlastních nápadů v oblasti flexibility úvazků, age a talent managementu nebo péče o zaměstnance
  • úzká spolupráce s HR oddělením v oblasti firemní kultury, značky zaměstnavatele a benefitů
  • spolupráce s ostatními kolegy/němi v CSR týmu a propojování strategických aktivit
  • spolupráce s ambasadory v regionech
  • přříprava nefinančního reporting Kooperativy
  • sdílení best practice projektů s ostatními firmami a prezentace Kooperativy na odborných fórech a ve skupině VIG

Co k tomu budete potřebovat?

  • nadšení pro věc
  • schopnost prosazovat nové nápady
  • strategické myšlení v souvislostech
  • dovednost výborně komunikovat, prezentovat a veřejně vystupovat

Co Vám za to nabídneme?

  • 25 dnů dovolené + 3 freedays
  • e-stravenky v hodnotě 110 Kč
  • systém Cafeterie umožňující vybrat si zážitky, akce nebo produkty
    nadstandartní příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, slevy na pojištění
  • motivační soutěže, slevy u našich obchodních partnerů
  • teambuilding, společné firemní aktivity
  • po zapracování možnost využití home office

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Auto i pro soukromé účely
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní rekreační zařízení
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova

Vítané zkušenosti

Viz výše

Kooperativa

Kooperativa

  • Praha
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Under Discussion: The Evolution of Swift

We met up with Erica Sadun and Pavel Zak to discuss how the language Swift has grown over the past six years and the ways it still needs to change.