Tato pozice již není k dispozici.

Přepážkový pracovník Uherský Brod a Bojkovice (M/Ž)

Plný úvazek
Uherský Brod
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Na hlavní pracovní poměr hledáme nového kolegu nebo kolegyni na kancelář v Uherském Brodě a Bojkovicích.

Jste pozitivní, komunikativní, baví vás obchod a nebojíte se zdvihnout telefon?

Jsme tým lidí, kterým jejich práce dává smysl.

Co u nás budete dělat?

  • Poskytovat komplexní péči příchozím klientům – jsme tu pro ně, když kupují auto, pořizují si nové bydlení, ale i když řeší ty méně příjemné záležitosti, které život přináší
  • Pomáhat při řešení pojistných událostí
  • Vyřizovat požadavky klientů
  • Nabízet a uzavírat nové pojistné smlouvy našim klientům

Co od Vás očekáváme?

  • Maturitní vysvědčení
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Ochotu a nadšení učit se novým věcem
  • Odpovědnost, samostatnost a spolehlivost
  • Aktivitu, obchodní myšlení
  • Pracovní zkušenosti v obchodní činnosti, zákaznickém servisu jsou výhodou, nikoli podmínkou
  • Praktické dovednosti při práci s MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou ne podmínkou
  • Čistý trestní a insolvenční rejstřík je samozřejmostí

Co u nás získáte?

  • Zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
  • Zajímavé ohodnocení až 45.000 Kč
  • Práce v týmu zkušených parťáků, kteří vás rádi podpoří
  • 25 dnů dovolené a 6 volných dní ročně navíc
  • Příspěvek na životní pojištění až 3.150 Kč, na penzijní připojištění až 1.000 Kč, cestovní pojištění zdarma a slevy na další produkty
  • Stravenky v hodnotě 150 Kč/den
  • Zaměstnanecký mobilní tarif, služební telefon a notebook je dnes již samozřejmostí
  • V rámci bonusového programu Cafeterie dostanete ročně 12.000 Kč (v benefit bodech) a to, jak je uplatníte, je jen na vás

Víme, že tam někde jste :-). Neváhejte se ozvat. Těšíme se na Vás!