Tato pozice již není k dispozici.

Právník (m/ž)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Baví Vás problematika pojistného práva? Jste právník nebo právnička v pojišťovně nebo máte zkušenosti z pojišťovnictví? Rádi byste něco změnili, ale z pojišťovnictví nechcete odcházet? Potom hledáme právě vás, do týmu kolegů specializujících se na pojistné právo.

Co vás čeká?

  • Pestrá a zajímavá náplň v oblasti pojistného práva (životní i neživotní pojištění)
  • Právní poradenství v oblasti vzniku a ukončování pojištění, výklad smluvních ujednání a pojistných podmínek
  • Připomínkování pojistných podmínek a pojistně-technické dokumentace
  • Připomínkování interních norem
  • Právní poradenství při implementaci nové legislativy do pojistných produktů
  • Příprava stanovisek v oblasti regulace pojišťovny včetně přípravy vyjádření na výzvy dohledového orgánu
  • Pořádání školení a workshopů na specifická právní témata pro kolegy z ostatních útvarů pojišťovny
  • Právní poradenství v případě exekuce nebo insolvence klientů pojišťovny
  • Účast na skupinových projektech a projektech ČAP aj.

Co budete potřebovat?

  • Vysokoškolské vzdělání - řádně ukončená právnická fakulta v ČR
  • Praxe v pojišťovně minimálně 3 roky
  • Zkušenosti s fungováním pojišťovny a tvorbou pojistných produktů v rámci životního i neživotního pojištění
  • Znalost práce na PC - Word, Excel, Powerpoint, Outlook
  • Anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni
  • Hledáme odpovědného, samostatného, komunikativního týmového hráče s velmi dobrými organizačními schopnostmi a smyslem pro pečlivost

Co vám nabídneme?

  • Zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
  • 32 dnů volna v roce (25 dnů dovolené + 5 Free Days + 1 Charity Day + 1 Care Day)
  • Flexibilní pracovní dobu + možnost home office
  • Cestovní pojištění zdarma, nadstandartní příspěvek na penzijní připojištění (až 1.000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3.150 Kč měsíčně), těšit se můžete také na velké slevy na naše produkty a na produkty našich obchodních partnerů
  • V rámci bonusového programu Cafeterie dostanete 9.000 Kč (v benefit bodech) a to, jak je uplatníte, je jen na vás (sport, relax, kultura, dovolená, pobyty, apod.)
  • Dotovaná karta MultiSport za 500 Kč měsíčně
  • Stravenky v hodnotě 130 Kč/den (Kooperativa přispívá 105 Kč) - v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu
  • Interní i externí kurzy (IT a jazykové kurzy, vzdělávací platformy Seduo a Digiskills), firemní kouč a psycholog, využít ůžete i naši firemní knihovnu
  • Rozvojové a sportovní akce, zdravotní a preventivní programy, ale také možnost nadstandardní zdravotní péče (fyzioterapie, jóga, očkování)
  • Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 45 000 benefit body do Cafeterie
  • Zaměstnanecký mobilní tarif, pracovní telefon a notebook je dnes již samozřejmostí
  • Pracovat budete v moderní budově v Praze v Karlíně, v blízkosti metra Florenc
  • Dlouhodobou spolupráci – naším cílem je, abyste poznali společnost velmi detailně a díky tomu byli schopni pochopit souvislosti

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".