Pojišťovací poradce (m/ž) v Plzni

Plný úvazek
Pilsen
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Připojte se k naší Kooperativě a rozjeďte kariéru snů!

Už více než 30 let jsme oporou pro naše klienty i zaměstnance. Nabízíme stabilní zaměstnání ve firmě s férovým přístupem a silnou firemní kulturou. Hledáme nové talenty do našeho dynamického týmu obchodníků!

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci s lidmi: Každý den budete komunikovat s klienty, poradíte jim s výběrem nejlepšího pojištění a uzavírat smlouvy.
  • Atraktivní finanční ohodnocení: Po zapracování si u nás vyděláte 30 - 60.000 Kč měsíčně, plus bonusy a další benefity.
  • Flexibilní pracovní dobu: Umožníme vám skloubit práci s osobním životem, bez nutnosti večerních směn. Budete moci pracovat na pobočce i v terénu
  • Podporu a růst: Naši zkušení kolegové vám pomohou se rozvíjet a dosáhnout vašich cílů.

Co od vás očekáváme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Čistý trestní a insolvenční rejstřík.
  • Základní znalost MS Office a schopnost hledat informace na internetu.
  • Chuť něco dokázat a učit se novým věcem.

Jak to funguje?

Neváhejte a kontaktujte nás! Sejděte se s naším manažerem, prohlédněte si naše prostředí a dozvíte se více o pojišťovacím řemesle.

Staňte se součástí úspěšného týmu a začněte s novou kariérou!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".