Tato pozice již není k dispozici.

Podpora týmu analytiků

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Jsme menší šestičlenný tým a hledáme k sobě novou kolegyni nebo nového kolegu. Tato pozice je pro Vás ideální, pokud rádi pracujete s čísly a jste pečlivý/á. Excel a SAP budou pro Vás hlavními pracovními nástroji. Práci v SAPu Vás rádi naučíme, stejně tak Vám rádi ukážeme nejrůznější vychytávky v Excelu, které Vám usnadní Vaši práci. Budete i v každodenním kontaktu i s ostatními kolegy, pro které budete hlavní technickou podporou. Tato pracovní pozice se pro Vás hodí, pokud preferujete náplň práce, která je předem daná a nemění se v závislosti na okolnostech.

Co Vás bude čekat:
  • technická podpora ostatním kolegyním a kolegům
  • správa nákladových středisek, profit center a zakázek v systému SAP CO
  • podílení se na nastavení nového systému controllingu v prostředí SAP BW
  • spolupráce na podkladech pro účely externího auditu
  • ad hoc analýzy

Co u nás získáš

    • zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
    • odpovědnou a samostatnou práci s možností seberealizace
    • moderní pracovní prostředí v nejlepší kancelářské budově světa roku 2011
    • propracovaný program zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 3 sickdays, stravenky, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na důchodové připojištění, celoroční cestovní pojištění zdarma, flexibilní pracovní doba a další)

Požadavky na pozici

    • na vzdělání nám nezáleží, důležité jsou analytické schopnosti a pečlivost
    • analytické myšlení
    • znalost Excelu, protože bude jedním ze dvou hlavních pracovních nástrojů
    • anglický jazyk – využívat budete hlavně písemnou a čtenou formu
    • výhodou praxe v oblasti pojišťovnictví podobně jako práce se systémem SAP, ale pokud nemáte, rádi Vás vše doučíme

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".