Tato pozice již není k dispozici.

Manažer obchodní skupiny Moravská Třebová

Plný úvazek
Moravská Třebová
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Máte obchodního ducha a chcete vést svůj tým?

Pak hledáme právě vás, nového kolegu nebo kolegyni na pozici manažera obchodní skupiny pro naši pobočku v Moravské Třebové.

Co bude náplní Vaší práce?

  • podpora, motivace a řízení stávající obchodní skupiny
  • odpovědnost za výkon a dosahování obchodních cílů Vaší skupiny
  • kontrola činnosti týmu a vedení porad
  • obchodní činnost - péče o klienty, sjednávání pojistných smluv
  • aktivní náborová činnost, pomoc při adaptaci nováčků

Co očekáváme?

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, řidičský průkaz skupiny B a uživatelskou znalost práce na PC
  • aktivní přístup k osobnímu i týmovému rozvoji
  • silnou, komunikativní a spolehlivou osobnost
  • pozitivní myšlení, empatii, dobré komunikační dovednosti
  • příjemné vystupování, smysl pro zodpovědnost a poctivou práci
  • schopnost nést odpovědnost za Váš tým, za jeho výsledky
  • profesionální klientský servis zaměřený na péči o klienty
  • zkušenost s vedením obchodního týmu a znalost finančních produktů velkou výhodou

Co nabízíme?

  • pracovní poměr u stabilního a perspektivního zaměstnavatele
  • nadstandardní a motivující finanční ohodnocení
  • systém profesního vzdělávání a tréninků
  • mnoho zajímavých benefitů pro zaměstnance ( příspěvek na životní pojištění až 3 150 Kč a penzijní připojištění až 1 000 Kč měsíčně, stravenky 130 Kč/den a další)

Dejte nám o sobě vědět - pošlete svůj životopis, rádi se s Vámi setkáme.