IT Analytik (m/ž)

Shrnutí práce
Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Sql

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Co vás čeká:

  • Analýza business požadavků, příprava návrhů řešení a otestování základní funkčnosti po naprogramování od kolegů
  • Debug chyb
  • Práce s Jiro a Figmou
  • Úzká spolupráce s fajn kolegy v agilním vývojovém týmu
  • Analýza bude primární náplň práce, ale pokud by vás bavilo něco občas otestovat a nebo třeba i vyvinout, i to si umíme představit :)

Koho hledáme:

  • Jste technicky zaměřený člověk s dobrými komunikačními dovednostmi a algoritmizace pro vás není cizím pojmem
  • Nedělá vám problém převést business požadavky do "řeči IT"
  • Máte zkušenosti s voláním API
  • Máte střední znalost SQL (např. umíte si v SQL udělat JOIN více tabulek)
  • Pokud znáte pojmy typu: Microservices, UML, Kanban, BPM, je to vaší výhodou

Co vám nabídneme:

  • Jsme součástí silné pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group se sídlem ve Vídni
  • I když jsme součástí nadnárodní skupiny, náš tým není žádný korporát
  • Atmosféra je u nás přátelská – na nic si nehrajeme a říkáme, co si myslíme
  • Budujeme nejlepší digitální zázemí pro zprostředkovatele finančních produktů na českém trhu
  • Preferujeme agilní vývoj založený na metodice Kanban
  • Nabídneme vám 5 týdnů dovolené + 4 dny pracovního volna navíc
  • Příspěvek na obědy
  • Příspěvek na penzijní pojištění 1.000 Kč/ měsíčně
  • Roční benefitní budget ve výši 10.000 Kč na cestování a zdraví
  • Zaměstnanecký notebook i mobil také k soukromým účelům
  • Flexibilní pracovní doba (pevné jádro 9-15 hod.) a možnost občasné práce na dálku
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Pracovat budete v krásném prostředí nejmodernějšího Office centra v Brně s fitness centrem a food pointy