Kooperativa

Kooperativa

IT Analytik (m/ž)

  • Plný úvazek
  • Pardubice

Společnost

Kooperativa

Kooperativa

    • Pardubice

    Kooperativa funguje na českém trhu už čtvrt století a za tu dobu vyrostli do velké české firmy s mezinárodním rozhledem i partnery. Mají přes dva miliony klientů a chtějí víc než jen vyhovět jejich přáním a požadavkům, chtějí je předčít. Nechtějí být neosobní společností, ví, že aby byli úspěšní, musí dobře rozumět lidem a jejich osudům. To platí i o přístupu k zaměstnancům, v němž chtějí jít naproti specifickému potenciálu každého z nich a přistupovat férově ke všem bez výjimky.

    Popis pozice

    Co vás u nás čeká?

    • Správa a rozvoj procesů pojištění s primárním zaměřením na likvidaci
    • Rozvoj funkcionalit v IT systémech
    • Spolupráce a analýza business požadavků, včetně jejich koordinace s dodavatelem informačního systému
    • Příprava zadání a technické specifikace pro interní/externí vývoj IS
    • Vytváření testovacích případů s následným provedením testů funkcionalit před zavedením do provozního systému
    • Komunikace s uživateli a poskytování provozní podpory

    Co k tomu budete potřebovat?

    • Velmi dobré znalosti rozvoje informačního systému
    • Předchozí zkušenost a orientace v pojišťovnictví se zaměřením na oblast likvidace
    • Praktické používáním MS SQL
    • Alespoň základní znalosti programovacího jazyka Java

    Výhodou vám bude vzdělání se zaměřením na informatiku, matematiku, ekonomii, pojišťovnictví, případně technického charakteru.

    Co vám nabízíme?

    • Práci se zajímavými technologiemi v týmu zkušených parťáků
    • Flexibilní pracovní dobu a home office
    • 25 dnů dovolené + 3 Free days + 1 Charity day + Care day
    • Systém Cafeterie, kde můžete čerpat benefit body na relax, nákupy, dovolenou a produkty.
    • Stravenky v hodnotě 110 Kč
    • Zaměstnanecký mobilní tarif
    • Jízdu na Rekolech zdarma
    • Firemní knihovnu, hrazené jazykové kurzy a vzdělávání ve vašem oboru
    • Nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, slevy na pojištění
    • Slevy u našich obchodních partnerů
    • Týmové a sportovní akce
    • Zdravotní péče na pracovišti (fyzioterapie, jóga)
    • Odměny za doporučení nových kolegů

    Benefits

    • Bonusy/prémie
    • Mobilní telefon
    • Nadstandardní lékařská péče
    • Sleva na firemní výrobky/služby
    • Notebook
    • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
    • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
    • Stravenky/příspěvek na stravování
    • Dovolená 5 týdnů
    • Firemní rekreační zařízení
    • Vzdělávací kurzy, školení
    • Kafetérie
    • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
    • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
    • Zdravotní volno/sickdays
    • Možnost občasné práce z domova
    • Firemní akce
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu