Tato pozice již není k dispozici.

Compliance Officer (m/ž)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Jste právník, ale neláká Vás představa běhání po soudech? Baví vás přemýšlet nad výkladem právních předpisů a domýšlet jejich dopad do firemních procesů? Rádi čtete, jste komunikativní a máte schopnost dotahovat věci do konce? Oceníte možnost flexibility práce z domova a zázemí kanceláře v centru Prahy? Pak do našeho týmu compliance hledáme právě Vás!

Čím se budete zabývat?

  • monitoring legislativních změn v oblasti pojišťovnictví, a to i na úrovni EU
  • kontrola souladu činnosti pojišťovny a jejích vnitřních předpisů s právními normami a regulatorními požadavky ČNB, ÚOOÚ apod. * připomínkování předpisů a pojistných podmínek
  • poskytování poradenství a konzultací
  • školení a prezentování
  • nastavení procesů v oblasti AML, FATCA, CRS, dohled nad jejich dodržováním
  • úzká spolupráce při vyřizování stížností

Co k tomu budete potřebovat?

  • vysokoškolské vzdělání v oboru právo
  • znalost angličtiny – pravidelně komunikujeme s centrálou ve Vídni, související dokumentace je tedy v angličtině; občas se účastníme zahraničních meetingů
  • aktivní zkušenosti z oblasti compliance, AML, FATCA, případně z pojišťovnictví či bankovnictví jsou výhodou
  • slušné komunikační a prezentační dovednosti
  • chuť učit se nové věci a pracovat samostatně, ale i týmově

Co Vám nabídneme?

  • příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji ve významné nadnárodní pojišťovací skupině, která nabízí i možnost podílet se na mezinárodních projektech
  • přátelskou atmosféru v kolektivu mladých i zkušených kolegů
  • odborná školení, jazykové kurzy
  • motivující finanční ohodnocení
  • nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, cestovní pojištění zdarma
  • stravenky v hodnotě 110 Kč, nadstandardní zdravotní péče
  • 25 dnů dovolené, 3 freedays, charity day, care day
  • flexibilní pracovní doba, práce také na home office

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".