Tato pozice již není k dispozici.

Asistent(ka)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Hledáme právě Vás!

Přidejte se k nám jako administrativní podpora a staňte se nezbytnou součástí našeho obchodního týmu.

Co Vás čeká?

  • Budete naší pravou rukou: každý den připravujete podklady pro jednání s klienty, kontrolujete platby a údaje, a pomáháte klientům v jejich důležitých chvílích.

  • Nezůstanete sami: máte kolegy, na které se můžete spolehnout a kteří Vám pomohou se začlenit.

Co byste měli mít?

  • Pozitivní energii: přístup, který osvěží náš tým i naše klienty.
  • Vzdělání a dovednosti: důležité jsou Vaše schopnosti a chuť se učit nové věci, bez maturity to ale nepůjde.
  • Čistý štít: bezúhonnost je pro nás klíčová, stejně jako Vaše schopnost orientovat se v digitálním světě.
  • Řidičské dovednosti: i když nejste profesionál, vaše zkušenosti za volantem se nám budou hodit.

Co Vám nabízíme?

  • Více než jen práci: stabilní tým, který drží při sobě.
  • Pokud Vás zajímají naše odměny: tak se neváhejte zeptat :-)
  • Prostor pro všechny: naše pozice je otevřená i pro OZP, protože věříme v sílu rozmanitosti.

Máte zájem? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na setkání s Vámi!