Analytický RPA Programátor (m/ž)

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Sql
Uipath

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Hledáme inovativní posilu na roli Programátor/Analytik pro robotizaci procesů do čtyřčlenného týmu.

Co vás na této roli čeká:

  • Správa a rozvoj robotizace ve společnosti
  • Rozvoj funkcionalit v core a okolních IT systémech
  • Programování RPA robotů a správa již existujících
  • Spolupráce při analýze a vývoji robotizace v nástrojích UiPath
  • Analýza uživatelských požadavků pro klíčové aplikace, analýza rozvoje systémů pojišťovny
  • Modelování a optimalizace procesů
  • Změny procesních workflows
  • Tvorba technické specifikace
  • Spolupráce s externími dodavateli IS
  • Komunikace s uživateli a jejich školení
  • Prezentace výsledků své práce

Co k tomu budete potřebovat

  • Znalost UiPath a dalšího programovacího jazyka, nejlépe C#
  • Dobrá znalost SQL dotazování
  • Alespoň krátkou zkušenost s vývojem databázových systémů
  • Logické a analytické myšlení, kreativita, flexibilita, samostatnost a odpovědnost
  • Otevřenost k řešení jednotlivých úkolů
  • Příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti

Výhodou vám bude orientace v pojišťovnictví a předchozí zkušenost v IT. 😊

Co vám za to nabídneme:

  • Počítáme s vámi dlouhodobě, proto nabízíme smlouvu na dobu neurčitou
  • 32 dnů dovolené v roce (25 dnů dovolené + 5 volných dnů + 1 charitativní den + 1 den péče)
  • Flexibilní pracovní doba + možnost práce na dálku
  • Cestovní pojištění zdarma, nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění (až 1.000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3.150 Kč měsíčně), těšit se můžete také na velké slevy na naše produkty a na produkty našich obchodních partnerů
  • V rámci bonusového programu Cafeterie dostanete 12.000 Kč (v benefit bodech) a to, jak je uplatňovat, je jen na vás (sport, relax, kultura, dovolená, pobyty, apod.)
  • Stravné 150 Kč/den (Kooperativa nám dává 125 Kč) - v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu
  • Interní i externí kurzy (IT a jazykové kurzy), firemní psycholožka, využít můžete i naši firemní knihovnu
  • Rozvojové a sportovní akce, zdravotní a preventivní programy, ale také možnost nadstandardní zdravotní péče (fyzioterapie, očkování, jóga)
  • Dotovaná Multisport karta za 760 Kč měsíčně
  • Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 30.000 benefit body do Cafeterie
  • Zaměstnanecký mobilní tarif, pracovní telefon a notebook je samozřejmostí

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".