Tato pozice již není k dispozici.

Aktuár pojistně-matematické funkce (m/ž)

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Komunikační dovednosti

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Chcete získat přehled o rizicích, kterým je pojišťovna vystavena? Chtěli byste přispět k jejich řízení a podpořit tak výsledky našich produktů? Baví vás se ptát, jak věci fungují?

Do Odboru upisovacích rizik a aktuárské funkce hledáme novou kolegyni či kolegu, která/ý nám pomůže při výkonu aktuárské funkce a obecném řízení upisovacích rizik. Seznámíte se se širokým spektrem oblastí pojistné matematiky jedné z největších pojišťoven na trhu a získáte celkový přehled o její výkonnosti a rizicích, kterým je vystavena.

Své zkušenosti využijete při validacích výpočtů technických rezerv a interního modelu. Mimo období závěrek budete mít na starosti přípravu scénářů plánu a interpretaci jejich výsledků. Počítáme, že se zapojíte i do hodnocení rizik produktů.

Co vás čeká:

  • Spolupráce na úkolech a přípravě zprávy aktuárské funkce
  • Podpora validace částečného interního modelu (neživotní pojištění)
  • Validace technických rezerv se zaměřením na neživotní pojištění
  • Organizace plánovacích scénářů od zajištění vstupů po interpretaci výsledků.
  • Ad hoc podpora řízení rizik v produktovém procesu
  • Související interní a statutární reporting

Co by vám nemělo chybět:

  • VŠ vzdělání matematického, případně ekonomicko-pojistného zaměření
  • Alespoň základní zkušenosti s výpočty technických rezerv neživotního pojištění
  • Orientace v principech ocenění rezerv podle Solvency II
  • Samostatnost a schopnost prezentovat a odůvodnit závěry své práce
  • Komunikační dovednosti
  • Efektivní práce s MS Office - pokročilý uživatel

Co vám nabídneme:

  • Zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
  • 32 dnů volna v roce (25 dnů dovolené + 5 volných dnů + 1 charitativní den + 1 den péče)
  • Flexibilní pracovní dobu + možnost práce na dálku
  • Cestovní pojištění zdarma, nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění (až 1.000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3.150 Kč měsíčně), těšit se můžete také na velké slevy na naše produkty a na produkty našich obchodních partnerů
  • V rámci bonusového programu Cafeterie dostanete ročně 12.000 Kč (v benefit bodech) a to, jak je uplatníte, je jen na vás (sport, relax, kultura, dovolená, pobyty, apod.)
  • Dotovaná karta MultiSport za 670 Kč měsíčně
  • Stravenky v hodnotě 150 Kč/den (Kooperativa přispívá 125 Kč) - v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu
  • Interní i externí kurzy (IT a jazykové kurzy), firemní kouč a psycholožka, využít můžete i naši firemní knihovnu
  • Rozvojové a sportovní akce, zdravotní a preventivní programy, jóga, masáže
  • Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 30.000 Kč
  • Jízdu na sdílených kolech Nextbike zdarma
  • Zaměstnanecký mobilní tarif, pracovní telefon a notebook je dnes již samozřejmostí
  • Pracovat budete v moderní budově v Praze v Karlíně, v blízkosti metra Florenc
  • Dlouhodobou spolupráci – naším cílem je, abyste poznali společnost velmi detailně a díky tomu byli schopni pochopit souvislosti

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".