Tato pozice již není k dispozici.

Trainee (ž/m) - oblast Masozávod

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 31. března 2020
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Bakalářský stupeň vzdělání

Kaufland Česká republika

Pozice

Popis pozice

Náplň práce:
-propracovaný roční trainee program
-následné důkladné zapracování na cílovou pozici - odborný specialista, teamleader, vedoucí směny
-převzetí cílové pozice například v úsecích plánování výroby a jiné
-detailní zapracování v odděleních propojených s cílovou pozicí (kvalita, výroba, tok zboží, controlling atd.)
-podpora formou školení a tréninků

Nabízíme:
-ihned smlouvu na dobu neurčitou
-nástupní mzdu 50 000 Kč a tím to nekončí
-místo výkonu práce v Modleticích u Prahy
-nástup 1.4.2020
-až 25 dní dovolené
-stravenky v hodnotě 80 Kč, kartu MultiSport a další benefity

Požadavky na pozici

-ukončené VŠ vzdělání - min. Bc. (obor potravinářský/technický/veterinářský)
-minimálně základní znalost NJ a komunikativní znalost AJ
-proaktivní přístup a silné komunikační dovednosti
-chuť na sobě pracovat, analytické myšlení
-trestní bezúhonnost

Proces náboru

  1. kolo - online psychometrický a jazykový test
  2. kolo - pohovor
  3. kolo - individuální assessment centrum