Tato pozice již není k dispozici.

Trainee v oddělení nákupu (ž/m)

Prague
Plat: Neuvedeno
Plně vzdálený
zkušenosti: > 6 měsíců
Vzdělání: 3 rok VŠ

Kaufland Česká republika

Pozice

Popis pozice

  • poznávání firmy - během ročního Trainee programu poznáš naše fungování, zejména díky rotaci napříč odděleními v oddělení nákupu
  • důkladný onboarding - na cílovou pozici odborného specialisty budeš mít propracovaný onboardingový plán, začneš na naší centrále a poté si zkusíš i provoz. Podporou ti budou různá školení a tréninky v rámci celého roku a poté i po skončení Trainee programu
  • vlastní projekt - v rámci programu vypracuješ a následně odprezentuješ projekt (v angličtině nebo v němčině), na kterém budeš pracovat v průběhu Trainee programu se svým mentorem
  • postupné přebírání zodpovědnosti – během roku si přebereš agendu spojenou se zbožovým nákupem (strategické rozhodování, vyjednávání, administrativa)

Požadavky na pozici

Popis profilu:

  • máš ukončené vysokoškolské vzdělání minimálně bakalářského stupně nebo v současné době dopisuješ diplomku – pozice je vhodná zejména pro čerstvé absolventy
  • umíš to s Excelem a PowerPointem
  • komunikativní angličtina nebo němčina je pro tebe samozřejmostí
  • umíš se postavit za svůj názor a zároveň dokážeš porozumět druhé straně, jsi proaktivní při řešení nejasností a umíš se doptávat

V prvním kole tě čeká pohovor u nás na centrále a pokud ho úspěšně absolvuješ, uvidíme se spolu na Assessment centru!

Nabízíme:

  • rádi tě přivítáme 1.4. a rovnou dostaneš smlouvu na dobu neurčitou
  • ohodnocení 50.000 Kč hrubého měsíčně po celou dobu Trainee programu
  • občas budeš moct vyměnit open space za home office a pracovat z domova
  • flexibilní pracovní doba – příchod je na tobě, ale do 9.00 bys měl/a být v práci
  • užiješ si 25 dní dovolené
  • můžeš k nám dojet MHD anebo využít parkování zadarmo, máme hezké kanceláře s neomezeným přísunem kávy
  • přispějeme ti na stravování 60 kč denně ke mzdě a můžeš se těšit na benefitní systém Cafeteria – vybereš si, jaký benefit ti je nejbližší
  • multisport kartu si u nás pořídíš již za 322 Kč měsíčně
  • přispějeme ti na studium němčiny
  • letní grilovačka, vánoční večírek, vánoční balíček a baby balíček při narození dítěte jsou samozřejmostí
  • placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den
  • přispějeme ti na důležité životní události (příspěvek na svatební kytici a při narození dítěte)
  • odměníme tě za pracovní jubilea (např. za 10 let v Kauflandu dostaneš 50 % z aktuální hrubé mzdy a další)