Tato pozice již není k dispozici.

BI programátor - i junior

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Kdo jsme a koho hledáme

Do vývojového týmu datového skladu hledáme dalšího srdcaře, nebo srdcařku s nadšením pro SQL a práci s kódem.

Co je náplní práce

  • zajištění samostatného technického vývoje ETL a jejich opravy ve spolupráci s analytickým týmem
  • programování na základě technického designu a konvencí vývoje
  • ve spolupráci se senior programátorem řešení dalších úkolů vývoje
  • finalizace technického řešení
  • vytváření dokumentace pro aplikační podporu
  • zajištění oprav svěřených aplikací
  • testování programového kódu

Co je k práci potřeba

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • dobrá znalost SQL
  • zvládnutí konstrukce programovacího jazyka a některých speciálních vlastností (optimalizace, atd.)
  • zkušenost s databázemi výhodou
  • obecný přehled o IT technologiích
  • angličtina - alespoň schopnost porozumět textu
  • ochota a schopnost komunikovat s okolím :)

Co můžeme nabídnout

  • budete pracovat v pojišťovně, které se daří a kde se dobré nápady doopravdy realizují
  • jsme přátelský tým, od kterého se toho můžete hodně naučit
  • budete mít dobrý pocit z toho, že má vaše práce smysl
  • jde nám o to, aby se vám u nás líbilo a dobře pracovalo, postaráme se proto i o vzdělávání a odborný růst
  • můžete se těšit na benefity jako je 12 000 Kč/rok příspěvek do Cafeterie, ročně 25 dní dovolené + dalších 5 dní na osobní či zdravotní volno +2 dny na dobrovolnictví, Multisport karta, stravenkový paušál, slevy na naše produkty a mnoho dalšího …

Doplňující informace:

  • pracoviště: Praha 4 - Pankrác + práce z domova
  • nástup: dle dohody

Jestli máte dojem, že hledáme právě Vás, ozvěte se a přiložte svoje CV. Těšíme se!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".