Team Lead Erste Premier oblast Čechy západ

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Segment

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • rozvíjet klíčové dovednosti členů týmu v oblasti akvizic, poradenského prodeje a digitalizace
  • zodpovídat za dodržování špičkové kvality poradenství
  • zvyšovat expertízu členů týmu vzájemným sdílením zkušeností z praxe
  • identifikovat nové obchodní příležitosti
  • aktivně podporovat spolupráci napříč bankou
  • aktivně podporovat změny a poskytovat pomoc členům týmu přizpůsobit se jim
  • reprezentovat segment v komunitních akcích i na sociálních sítích
  • spravovat vlastní portfolio klientů s ohledem na dosažení obchodních cílů

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • středoškolské vzdělání s maturitou a manažerskou praxi
  • zkušenosti s vedením, rozvojem a motivací obchodních týmů
  • inovativní myšlení a zájem o digitální technologie
  • schopnost argumentovat, obhajovat, prosazovat a implementovat inovativní řešení
  • praktické znalosti bankovních produktů a služeb, a to nejen v top-affluentním segmentu
  • znalost makroekonomických souvislostí a společensko-ekonomický přehled
  • reprezentativní vystupování a dobré prezentační dovednosti
  • řidičský průkaz skupiny B a chuť cestovat nejen po regionu
  • znalost AJ slovem i písmem

U nás získáte:

  • profesní perspektivu v zázemí silné mezinárodní banky
  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod