Tato pozice již není k dispozici.

Team Assistant ČS NHQ

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Powerpoint
Excel

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • být nejen administrativní podporou, ale parťákem pro všechno a pro všechny
  • komunikovat napříč bankou, vědět kdy, kde, co a jak
  • být studnicí informací pro svoje kolegy a všechny, kdo potřebují poradit v rámci náborového procesu
  • zajistit hladký každodenní chod kanceláře a pomoci spoluvytvářet příjemné a efektivní pracovní prostředí
  • spravovat firemní a projektovou dokumentaci a podílet se na jejím vzniku
  • mít dobrou náladu za všech okolností a ničím se nenechat vyvést z míry

Budeme si rozumět, pokud:

  • umíte prioritizovat
  • zvládáte několik úkolů najednou a proaktivně řešíte problémy
  • Jste samostatný/á a zodpovědný/á
  • umíte nadstandardně dobře komunikovat
  • máte schopnost reagovat flexibilně na měnící se požadavky
  • je pro vás přirozená týmová spolupráce, ale umíte pracovat i samostatně
  • máte dobrou znalost nástrojů MS Office (Word, Excel, PowerPoint, MS Teams atd.)
  • ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni slovem i písmem (práce v mezinárodním prostředí)

U nás získáte:

  • zázemí stabilní společnost
  • kolektiv, který „táhne za jeden provaz“ a vzájemně se podporuje

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".