Tato pozice již není k dispozici.

Bankéř/ka - Specialista/ka pro podnikatele - Praha Sever

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • poskytovat poradenství portfoliu živnostníků a malým podnikatelům s obratem do 10 mil.
  • pomáhat klientům v nastavení jejich finanční strategie a optimalizace nákladů
  • budovat a rozvíjet dlouhodobé vztahy s klienty založené na vzájemné důvěře
  • poznávat příběhy úspěšných a podporovat začínající podnikatele
  • se stát expertem v oblasti financování provozu firmy a dalších bankovních produktů
  • spolupracovat s kolegy a tím pomoci ke spokojenosti a finanční prosperitě firemním klientům - podnikatelům
  • řídit si svůj čas a být za sebe zodpovědný/á

Budeme si rozumět, pokud:

  • znáte podnikatelské prostředí - úvěrovou problematiku a procesy, umíte číst ve výkazech zisků a ztrát
  • sdílíte náš smysl pro zodpovědnost – finance našich klientů jsou na prvním místě
  • za sebou máte zkušenost v klientsky orientovaném obchodě, ideálně finančním sektoru, máte orientaci na obchodní výsledky
  • dokážete aktivně oslovit klienta a máte obchodní praxi a zdravé sebevědomí
  • jste komunikativní a dokážete se vcítit do potřeb klienta
  • máte maturitu
  • máte dobrou znalost ekonomických souvislostí a praxi v bankovnictví
  • povinné certifikace výhodou

U nás získáte:

  • seniorní pozici v klíčovém segmentu naší banky
  • možnost přispět ke spokojenosti našich klientů a být součástí Nejlepší banky roku 2018
  • atraktivní odměnu nejen za obchodní výkon, ale i za portfoliovou práci s klienty a jejich spokojenost
  • spoustu možností, jak rozvíjet svůj potenciál pomocí vzdělávacích programů šitých na míru

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 120 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif, nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem - Leo Express a mnoho dalších

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".