Tato pozice již není k dispozici.

Service Level Manager/Specialist

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Co bude vaší náplní:

  • Spolupráce na detailním designu procesu SLM, s cílem zajistit jeho efektivitu a účinnost.
  • Podílet se na implementaci procesu SLM do podpůrného nástroje ServiceNow, aby byl proces plně automatizován a snadno sledovatelný.
  • Nastavení a/nebo znovu-vyjednání validních Service Level Agreement (SLA) jak pro interní, tak pro externí zákazníky, tak i Operation Level Agreement (OLA) pro vnitřní dodavatele služeb.
  • Konfigurace mechanismů pro end-to-end měření a monitoring dodávky služeb, abychom zajistili jejich vysokou kvalitu.
  • Nastavení jasných rozhraní s dalšími procesy, jako je Configuration Management, Incident Management a další, pro efektivní koordinaci a spolupráci.
  • Mentoring a rozvoj kolegů v oblasti Service Level Management, abychom zajistili kontinuální profesní růst týmu.

Budeme si rozumět, pokud:

  • Už nějaký ten rok pracujete v oblasti IT Service Management a dokážete si poradit s nejednou výzvou.
  • Máte za sebou minimálně 2 realizované projekty vytváření a správy úrovně služeb (SLM).
  • Výborná znalost ITIL v2 a v3 (certifikace ITIL v2 Manager Certificate je výhodou ne podmínkou).
  • Máte znalost modelování ER (minimálně pomocí Visia) a zkušenost s platformou ServiceNow a jejich modulů pro SLM je velkou výhodou.
  • Velmi dobré vyjednávací schopnosti, protože budete prosazovat SLA pro jednotlivé týmy a dodržování nastaveného procesu SLM.
  • Schopnost komunikovat anglicky jak ústně, tak písemně.

U nás získáte:

  • Zázemí velké mezinárodní banky a možnost rozvíjet svůj profesní i osobní potenciál pomocí vzdělávacích programů.
  • Možnost Home Office, v týmu to funguje 3 dny práce v kanceláři a 2 dny práce z domova.
  • Flexibilní pracovní doba od 9:00 do 16:00.
  • A mnoho dalších benefitů, které naleznete níže!

Pokud jste profesionál s vášní pro IT Service Management, tak se připojte k našemu týmu a pomozte nám zajistit vysokou úroveň dodávky služeb pro naše zákazníky!