Relationship Manager SME - Korporátní centrum Praha- Jih

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Segment

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • významnou část své pracovní náplně věnovat vyhledávání a oslovování nových klientů na trhu v segmentu SME (od 100 milionů Kč do 2 miliard Kč firemního obratu ročně), a to primárně se zaměřením na Real Estate
  • systematicky budovat a spravovat portfolio klientů v segmentu SME
  • budovat dlouhodobé vztahy s klienty
  • zabezpečovat poradenství, aktivně nabízet produkty a služby a zvyšovat tak spokojenost klientů
  • spolupracovat s interními produktovými útvary

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte výborné obchodní a komunikační dovednosti
  • můžete nabídnout obchodní praxi v oblasti bankovnictví
  • jste pracovitý/á a vytrvalý/á, chcete se učit novým věcem a profesně se posouvat
  • rád/a poznáváte nové lidi a baví vás je aktivně oslovovat
  • jste týmový hráč a jste flexibilní
  • se umíte orientovat ve finančních výkazech a posoudit ekonomickou situaci firmy
  • ovládáte anglický jazyk minimálně na středně pokročilé úrovni
  • máte řidičský průkaz a jste ochotný/á cestovat

U nás získáte:

  • prestižní práci pro korporátní segment největší banky v Čechách
  • příležitost pro svůj osobní růst a budování kariéry v prostředí inspirativní banky
  • pozici v přátelském týmu, který vás bude podporovat
  • šanci pracovat na projektech, které dále rozšíří vaše odborné znalosti a zkušenosti
  • za poctivou práci poctivou odměnu a navíc širokou nabídku volnočasových a finančních benefitů

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".