Tato pozice již není k dispozici.

Prompt Engineer

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • vytvářet poutavé konverzační zážitky s využitím zpracování přirozeného jazyka a technik strojového učení
  • vytvářet a optimalizovat algoritmy pro zlepšení kvality a rozmanitosti generovaných promptů
  • analyzovat a vyhodnocovat výsledky modelů pro zlepšování výkonu chatbotů
  • spolupracovat se členy týmu na společných projektech a zlepšování komunikace chatbotů
  • přinášet nové nápady a řešení a sdílet je do týmu

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • prokazatelné zkušenosti s vývojem chatbotů zaměřených na ChatGPT
  • zkušenosti s technologiemi IBM Watson Assistant – výhodou
  • znalost přirozeného jazyka a schopnost rozumět, jak lidé komunikují
  • zkušenosti s generativní AI ke generování požadovaných výstupů
  • vysokoškolské vzdělání v oboru Ligvistika – výhodou
  • znalost moderních výzkumných trendů a technik v oblasti strojového učení a přirozeného jazykového zpracování – výhodou.
  • znalost principů agilního vývoje
  • ochota učit se novým věcem, objevovat nové výzvy a získávat nové zkušenosti
  • analytické myšlení
  • čeština a angličtina na komunikační úrovni

U nás získáte:

  • možnost pracovat na inovativních projektech ČS a Erste v oblasti umělé inteligence a strojového učení.
  • rozvoj svého profesního i osobního potenciálu pomocí vzdělávacích programů
  • příležitost být součástí přátelského a inspirativního týmu, který se vzájemně obohacuje a učí
  • spolupráci na HPP s dobou neurčitou