Product Designer - data pro KYC (firemní klienti)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Co vás čeká v rámci pracovního dne?:

  • Přispívat k přetváření finančního světa pomocí designu, který odpovídá skutečným potřebám lidí.
  • Inovovat a optimalizovat procesy zákonné aktualizace údajů, aby byly pro klienty i bankéře jednoduché, intuitivní a efektivní.
  • Budete aktivně pracovat i s klientskou zpětnou vazbou a využívat ji ve své každodenní práci.
  • Budete pracovat s daty - analyzovat, propojovat různé zdroje a reportovat. Využijete k tomu SQL na platformě Oracle a cloudovou platformu Keboola. V hlubších analýzách v Tableau využijete i své analytické schopnosti.
  • Stručně řečeno – někdo musí držet a rozvíjet know how v oblasti dat v procesu KYC a přenášet je na ostatní kolegy v týmu. A od toho tu budete Vy.

Jak si vás představujeme?:

  • Hledáme někoho, kdo nejen sleduje trendy v designu, ale je schopen je předvídat a formovat, kdo dokáže přemýšlet mimo zaběhnuté vzorce a přináší originální řešení.
  • Vaše schopnost vcítit se do potřeb a očekávání našich klientů je klíčová, chceme, abyste dokázali spojit tuto empatii s cíli a vytvářet procesy, které skutečně rezonují.
  • Očekáváme, že budete nejen součástí týmu, ale také že dokážete vést a inspirovat ostatní, sdílet své znalosti a zkušenosti a aktivně se podílet na rozvoji méně zkušených kolegů.
  • Váš design by měl být nejen intuitivní, ale také reflektovat komplexní požadavky finančního sektoru, s důrazem na detail a kvalitu v každém kroku vývoje produktu.
  • Vaše schopnosti komunikace a argumentace Vám umožní efektivně sdílet a obhajovat Vaše návrhy a myšlenky před různými skupinami, od technických týmů po vedení společnosti.
  • Máte zájem o oblast bankovnictví, digitalizace, trendy, inovace - svět dat a procesů vám není cizí.
  • Máte zkušenosti s SQL, Tableau a Keboola. Pro některé úlohy se Vám bude hodit i pokročilá znalost MS Excel. Výhodou je znalost Pythonu a oblasti KYC.

A co vám za to nabízíme?:

  • Práci v pohodovém týmu, od kterého se můžete ledasco přiučit. Zkrátka tým, který Vás nikdy nenechá ve štychu a na který se můžete vždy obrátit.
  • Možnost stát se součástí komunity produktových designérů, ve které číhá inspirace na každém rohu.
  • Moc dobře víme, že nikdo učený z nebe nespadl. Proto u nás budete mít dostatek prostoru pro seberealizaci, profesní rozvoj i možnost odborného vzdělávání v rámci agilního týmu a řemesla.
  • Preferujete práci z domova? Nebo se Vám lépe pracuje v kanceláři? S týmem se potkáte minimálně dva dny v kanceláři. Odkud budete pomáhat naše služby vylepšovat po zbytek týdne, to je jen na Vás.
  • Až 42 dní volna (25 dní dovolené, 5 sick-days a každý měsíc jeden den volna navíc pro vyrovnaný work-life balance).
  • Spousta dalších firemních benefitů, jako jsou stravenky, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění a nabídka zvýhodněných bankovních produktů.

Pokud se Vám pozice líbí a myslíte si, že se na ni nikdo nehodí lépe, než právě Vy, neváhejte nám poslat své CV.

Těšíme se na Vás! :)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".