Tato pozice již není k dispozici.

Privátní bankéř/ka - Erste Private Banking Praha

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • poskytovat poradenství portfoliu vysoce bonitních klientů, pro které budete něco jako rodinný lékař přes jejich finance. Toto portfolio budete dále rozšiřovat o nové klienty
  • budovat a rozvíjet dlouhodobé vztahy s klienty, založené na vzájemné důvěře a vysoké profesionalitě
  • řešit finanční potřeby klientů a tím plnit své i týmové obchodní cíle
  • pracovat pomocí komplexního a moderního poradenského modelu, který vychází ze skutečných potřeb a přání klienta
  • poznávat příběhy úspěšných a významných osobností Vašeho regionu

Budeme si rozumět, pokud:

  • za sebou máte úspěšnou zkušenost v privátním bankovnictví
  • sdílíte náš smysl pro zodpovědnost – finance našich klientů jsou na prvním místě
  • máte zdravé sebevědomí a dokážete aktivně oslovit klienta, společenská obratnost je vám vlastní
  • se orientujete ve finanční problematice a máte velmi dobrý všeobecný rozhled
  • máte VŠ vzdělání

U nás získáte:

  • prestižní pracovní pozici zaměřenou na poskytování prvotřídních služeb
  • příležitost stát se špičkovým odborníkem na oblast bankovnictví pro náročnou klientelu

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".