Tato pozice již není k dispozici.

Data Scientist v týmu Voicebotů

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • zkoumat a analyzovat data našich virtuálních asistentů (Chatbot/Voicebot)
  • spravovat data a databáze, datové toky a datové transformace (Snowflake Data Cloud, Keboola nebo DataBricks)
  • vytvářet a spravovat reporting virtuálních asistentů (Tableau)
  • navrhovat nová řešení, spolupracovat s IT vývojáři
  • vytvářet monitoring NLP modelů IBM Watson Assistenta (Jupyter Notebook)
  • připravovat ad-hoc analýzy a interpretovat jejich výsledky
  • pracovat s daty, programovat (SQL, Python…)
  • přinášet nové nápady (využití LLM pro virtuální asistenty)

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte praxi v oboru nebo VŠ vzdělání v oboru IT, matematiky, statistiky, ekonometrie, popř. jiném přírodním či technickém oboru
  • máte výborné analyticko-logické myšlení a zároveň umíte používat selský rozum
  • máte statistické znalosti, např. A/B testování, confusion matrix
  • máte zkušenost s NLP, případně LLM a Huggingface
  • umíte SQL
  • jste pokročilí v Pythonu (pandas, torch, tvorba API výhodou)
  • code review a unit testy vám nejsou cizí
  • máte zkušenost s reportingovým nástrojem (např. Tableau)
  • jste iniciativní, samostatný/á, precizní a zároveň týmový hráč
  • se chcete učit novým věcem
  • ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".