Tato pozice již není k dispozici.

CRM specialista/ka pro oblast finančního zdraví

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • Tvořit zcela nový digitální produkt (Digital FIT Coach), který pomůže klientům dosáhnout jejich krátkodobých i dlouhodobých cílů.
  • Budovat strategii pro zlepšení finančního zdraví retailových klientů České spořitelny.
  • Být součástí týmu, který hledá ty nejlepší způsoby, jak prostřednictvím digitální komunikace klientům pomáhat vybudovat zdravé finanční návyky.
  • Designovat komunikační cesty v aplikaci Salesforce Marketing Cloud, a to včetně datové přípravy a tvoření kreativních podkladů.
  • Mít možnost využívat pro komunikaci s klienty hlavně digitální kanály jako např. e-mail, bannery v bankovnictví George a push notifikace.
  • Vyhodnocovat a optimalizovat spuštěné komunikace na základě dostupných dat.
  • Navrhovat a zkoušet nové přístupy k tomu, jak prostřednictvím komunikace pomáhat klientům.
  • Učit se nové věci a vzdělávat se.

Budeme si rozumět, pokud:

  • Máte zkušenosti nebo Vás aspoň zajímají oblasti jako je CRM, přímý marketing a celkově komunikace s klienty.
  • Máte představu o tom, co je to komunikační journey a například A/B testování.
  • Věříte tomu, že rozhodnutí by se měla dělat na základě dat.
  • Chcete se naučit pracovat s novými nástroji a aplikacemi.
  • Nebojíte se komunikace s kolegy z různých částí banky, rádi se ptáte a umíte si obhájit svá rozhodnutí.
  • Jste týmový hráč a baví Vás spolupracovat na projektech s dalšími kolegy.

U nás získáte:

  • Pestrou práci ve skvělém kolektivu v zázemí mezinárodní banky.
  • Možnost učit se od svých kolegů a prostor předat jim své know-how.
  • Zkušenosti s moderními marketingovými nástroji používanými napříč nejen českým trhem.
  • Možnost rozvíjet se a vzdělávat se v různých oblastech – ať už vás více zajímají data, nebo chcete více proniknout do oblasti kreativy, rozvoji se meze nekladou.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".