Kooperativa

 • Financie, Poisťovníctvo
 • Praha, Beroun, Blansko, Blatná, Brandýs Nad Labem-Stará Boleslav, Brno, Bystřice Pod Hostýnem, Břeclav, Chomutov, Chrudim, Dobříš, Frenštát Pod Radhoštěm, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Hodonín, Holešov, Holice, Hradec Králové, Jihlava, Jindřichův Hradec, Kladno, Kroměříž, Kutná Hora, Kyjov, Liberec, Litoměřice, Luhačovice, Miroslav, Modřice, Moravský Krumlov, Mělník, Neratovice, Nymburk, Náchod, Olomouc, Opava, Ostrava, Otrokovice, Pardubice, Pelhřimov, Plzeň, Prachatice, Praha 8, Písek, Přelouč, Přerov, Přeštice, Roztoky, Rožnov Pod Radhoštěm, Rychnov Nad Kněžnou, Strakonice, Telč, Trutnov, Tábor, Třeboň, Třebíč, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Velké Meziříčí, Veselí Nad Moravou, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo, Čelákovice, Česká Třebová, České Budějovice, Říčany
 • Navštíviť stránku
Kooperativa
Kooperativa
 • Rok založení

  1991
 • Zaměstnanci

  4042
 • Zastoupení pohlaví

  75 %25 %
 • Průměrný věk

  42 let
 • Fluktuace zaměstnanců

  8%
 • Obrat

  17,9mld. Kč
Kooperativa
Kooperativa
Kooperativa
Kooperativa
Kooperativa
Kooperativa

Pojistní matematici jsou jako meteorologové, jen nás místo počasí zajímají shluky lidských osudů.

David Zamazal, Vedoucí odboru životního pojištění

Kooperativa

Chceme vést otevřený dialog s našimi zákazníky a partnery, nikdy se nepřestáváme zajímat o nové možnosti!

Martin Diviš, Generální ředitel

Kooperativa

Miluji práci s lidmi a tady mám možnost věnovat se jí naplno.

Jakub Vojáček, Key Account Manager

Kooperativa
Kooperativa
Kooperativa
Kooperativa

Sledovat!

Umí pomoci a poradit

Kooperativa funguje na českém trhu už čtvrt století a za tu dobu vyrostli do velké české firmy s mezinárodním rozhledem i partnery. Mají přes dva miliony klientů a chtějí víc než jen vyhovět jejich přáním a požadavkům, chtějí je předčít. Nechtějí být neosobní společností, ví, že aby byli úspěšní, musí dobře rozumět lidem a jejich osudům. To platí i o přístupu k zaměstnancům, v němž chtějí jít naproti specifickému potenciálu každého z nich a přistupovat férově ke všem bez výjimky.

Neusínají na vavřínech

Aby zákazníkům mohli poskytovat ty nejlepší služby, neustále přemýšlí o tom, jak se zlepšovat. Sledují trendy, vyhledávají nejnovější postupy a využívají moderní technologie k práci. Především ale umožňují profesionální a osobní růst zaměstnancům. Často se tak děje v prostředí vlastních školicích center uprostřed krásné přírody Milevska a Vysočiny. Zde se konají nejrůznější teambuildingové akce, na kterých si pracovníci mohou zostřit své schopnosti v prezentování, manažerských dovednostech či se třeba společně zaměřit na co nejetičtější poskytování služeb zákazníkům.

Nudu u nich nečekej

Nováčky nehází rovnou do vody, ale nejprve je učí plavat. Trainee program za svoji desetiletou existenci už zvládl mnoho bývalých účastníků vynést až na vysoké manažerské pozice, a tak jsou na něj i na ně náležitě pyšní. Trainee neustrne pouze na jedné pozici, ale dostane možnost vyzkoušet si práci i na dalších. Jde jim o to, aby měl každý možnost najít přesně to místo, které bude plně vyhovovat jeho schopnostem, dovednostem a zájmům.

Zlepšují svět, kde se dá

Jako pojišťovna často pomáhají lidem, kteří se ocitli v těžké či nepříjemné životní situaci. Zkušenosti v tomto ohledu využívají i mimo pracovní prostředí, snaží se rozvíjet a podporovat rozmanité prospěšné projekty. Nadace Kooperativy se zaměřuje na české rodiny a snaží se díky grantům a podpoře příslušných odborníků zlepšit situaci českých rodin tam, kde se objevují problémy. Stejně tak spolupracují s centry, která cvičí asistenční psy či poskytují hipoterapii. Samotní zaměstnanci pak mají možnost aktivně se této pomoci zúčastnit během dobrovolnických dnů.

Vložit profil na své webové stránky

Otázky a odpovede