AGRP.DEV

AGRP.DEV

AGRP.DEV
 • Rok založení

  1992
 • Zaměstnanci

  150
 • Průměrný věk

  27 let
 • Fluktuace zaměstnanců

  8%
AGRP.DEV
AGRP.DEV

Nejnovější nabídky práce

V tuto chvíli tu nejsou žádné nabídky, zkuste to znovu za pár dní!

AGRP.DEV
AGRP.DEV
AGRP.DEV
AGRP.DEV
AGRP.DEV
AGRP.DEV

NO REPORTS - JUST CODE!

AGRP.DEV
AGRP.DEV
AGRP.DEV
AGRP.DEV
AGRP.DEV
AGRP.DEV
AGRP.DEV
AGRP.DEV
AGRP.DEV
AGRP.DEV
AGRP.DEV

Česká firma

AGRP.DEV je vývojové oddělení společnosti ATLAS GROUP. Nečekejte žádný korporát ani open space. Jsou ryze česká rodinná firma (založena v roce 1992) s tradicí, vizí a agilitou startupu.

Vyvíjejí aplikace v oblasti legal-tech. Možná jste již slyšeli o produktech jménem CODEXIS, MANAŽER DATOVÝCH SCHRÁNEK, či web PRÁVNÍ PROSTOR. Zde však produktové portfolio společnosti nekončí. V současné době se chystají na trh uvést nové aplikace, které by se mohly postarat o generační skok na poli právních informačních systémů. Vývoj jejich aplikací definují moderní technologie a nadaní vývojáři. Díky tomu mohou vznikat skvělé produkty, které ulehčují práci desítkám tisíc uživatelů, ale také postupnými krůčky naplňovat svou vizi, a to: stát se číslem jedna pro profesionální veřejnost pohybující se v oblasti práva.

Koho hledají?

Vývojáře z ATLASu definuje vývoj softwaru, programování je pro ně vášní. Neustále pracují na rozvoji svých tech skills, které následně mohou přetavit do podoby kvalitního kódu. Na svoje lidi kladou nejvyšší nároky, i proto si v Ostravě udržují technologickou superioritu.

I přesto je atmosféra uvnitř společnosti velmi přátelská a neformální. Jako doma se v ATLASu bude cítit každý, kdo se zajímá o nové trendy v oblasti IT a má svou práci rád.

Neustálý rozvoj

V ATLASu si zakládají na neustálém rozvoji svých DEVs. Organizují své vlastní konference, kde sdílejí své know how a potkávají se s ostatními nadšenci do programování. Také navštěvují konference u nás i v zahraničí. V minulosti např. CodeOne v San Franciscu nebo React Advanced v Londýně.

Pokud ti bude ATLAS malý, rádi ti pomohou do Facebooku/Googlu, nebo super cool startupu v zahraničí. ATLAS se snaží jít kupředu s dobou, takže nečekej, že by tě nechali stát na jednom místě!

Vložit profil na své webové stránky

Questions et réponses sur AGRP.DEV