ZLÍN ROBOTICS

ZLÍN ROBOTICS

Diana je součástí týmu od dubna 2021 a profesně navazuje na své zkušenosti v oblasti kvality. Z důvodu mateřských povinností upřednostnila zkrácený pracovní úvazek a částečné práci z domova. Její pozice inženýra kvality není jednotvárná a působení v mladé firmě tomu přidává na pestrosti a nových výzvách.

Diany pracovní den obsahuje řešení problémů, analýzu a optimalizaci interních procesů, zajišťování auditů a neustálé zlepšování. Váží si dobré nálady na pracovišti a týmového ducha.

V konstrukčním týmu pracuje Martin, který se k nám přidal v r. 2018. Celý tým se dle rozdělených projektů podílí na vývoji jednoúčelových strojů a robotických buněk. Je profík v Inventoru a obsluze 3D tiskáren, které používá k výrobě prototypů. Nedílnou součástí jeho potenciálu je i tvorba simulací za pomoci speciálního SW - Process Simulate. Pro práci v týmu se rozhodl z důvodu propojení mnoha oborů od výroby dílů, přes pneumatiku a senzoriku.

Každý den je vystaven novým výzvám, které ho posouvají dál. Jeho firemním bonusem je i pracovní kolektiv a možnosti společných mimopracovních akcí. Díky využívání nejnovějších SW dokáže vyřešit každý problém, ať už malý nebo velký.

Saša je naším týmovým hráčem již přes 3 roky. Zaujala ho možnost poznat odlišný obor v automatizaci a to právě stroje a robotiku. Svou elektro odborností na pozici mechatronika navazuje na technický tým z pohledu technické dokumentace elektro schémat a správného zapojení daných komponent stroje.

Na postupných krocích celého projektu ocení, když se může účastnit i samotné montáže elektro částí stroje. Váží si dobrých vztahů na pracovišti, ale stěžejní progres shledává v týmovém řešení jedinečnosti zakázek. Stále je co zlepšovat, posouvat nejen své hranice, ale i výkon ke spokojenosti celého týmu.

Kde jiní končí...

...my začínáme, to je heslo ZLÍN ROBOTICS® - specialisty na průmyslovou automatizaci a robotizaci. Firma vznikla z vývojového oddělení firmy TNS SERVIS, kde od roku 2011 bylo realizováno více než 40 projektů robotizace. Celkově ale prošlo technikům ZLÍN ROBOTICS pod rukama již více jak 100 robotů, kteří nyní plní ty nejsložitější úkoly u jejich zákazníků. Know-how inženýrů ZLÍN ROBOTICS dovoluje řešit širokou škálu projektů pro zákazníky z elektronického, světelného, strojního i automotive průmyslu.

Zaměřuje se nejen na samotnou realizaci projektu, ale jednou z klíčových činností je zaměření se na celkovou racionalizaci procesu a tedy zlepšení návratnosti investice do automatizace.

Koho hledají?

Koho baví „State of the Art“ robotické a automatizační technologie, ten si ve ZLÍN ROBOTICS určitě přijde na své. Učení se novým věcem je téměř na denním pořádku. Technologicky složité zakázky, na které se společnost specializuje, dává možnost uplatnění jak zkušeným profesionálům, tak i šikovným absolventům, kteří vedle zkušených kolegů mohou růst a na jednotlivých menších úkolech prokázat své schopnosti.

Ať už se jedná o strojní konstruktéry, elektro projektanty, programátory robotů, kamerových systémů, řídících jednotek, technology, montážní specialisty nebo mechatroniky, nezbytným požadavkem je ve ZLÍN ROBOTICS smysl pro důslednost, samostatnost, pečlivost a týmovou spolupráci.

Na co se těšit

Ve ZLÍN ROBOTICS se zaměstnanci mohou těšit nejen z dobrého týmu a přátelské atmosféry, ale i benefitního programu v rozsahu týdne dovolené navíc, závodním stravováním, volnočasovými poukázkami, příspěvkem na důchodové pojištění, svatbu nebo narozené dítě.

K osobnímu a profesnímu rozvoji zajistíme individuální kurzy i týmové vzdělávací akce.

Vložit profil na své webové stránky