Vodafone

Vodafone

Vyberte si prodejnu a přidejte se k týmu Vodafonu!

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

Společnost

Vodafone

Vodafone

  • Elektronika / Telco
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Nejsou jen mobilní operátor, ale globální digitální technologická společnost se zastoupením po celém světě - přes Indii, Afriku nebo Evropu. Kromě telefonických služeb poskytují také datové služby nebo pokrytí 4G sítí, díky čemuž dokážou efektivně propojovat lidi jak na úrovni jednotlivců, tak na úrovni velkých firem, které potřebují řešit své nastavení a propojení sítí, zajistit nejmodernější technologie komunikace a podobně. Díky tomu, že má jejich síť 99 % pokrytí, tedy nejlepší pokrytí signálem v České republice, dokážou vytvořit funkční řešení pro téměř každého klienta.

Popis pozice

Charakteristika pozice

Přidejte se k našemu týmu na prodejně, která Vám vyhovuje. Ať už jste absolvent bez praxe, ostřílený mazák a nebo se Vaše kariéra doteď ubírala úplně jiným směrem, pokud máte chuť přijmout naši výzvu, rádi se s Vámi spojíme. Momentálně nabízíme pozici v lokalitě Chodov, I.P.Pavlova, Národní třída, Smíchov, Eden nebo Flora.

Co u nás budete dělat?

  • Po absolvování super školení na začátku bude Vaší náplní práce následující:
  • Aktivně nabízet a prodávat produkty a služby Vodafone.
  • Poskytovat informace o nabídce Vodafone a zjišťovat potřeby zákazníků.
  • Vyřizovat reklamace a k tomu zajišťovat administrativu.
  • Profesionálně reprezentovat značku Vodafone.

Co u nás získáš

  • Práci na plný úvazek se smlouvou od prvního dne a na dobu neurčitou již po prvních šesti měsících.
  • I s provizemi si u nás prodejci průměrně vydělávají 30.000 Kč měsíčně, ti nejšikovnější po zapracování i 50.000 Kč.
  • 2x ročně dostanete věrnostní bonus ve výši 10 000 Kč.
  • Dostanete stravenky ve výši 100 Kč/den.
  • Znáte tzv. cafeterii? Není to káva na pracovišti, ale benefitní program, který je u nás v hodnotě 13.500 benefitních bodů ročně (na kino, sport, cestování, nákup v lékárnách atd.).
  • Odměna za doporučení nového kolegy (15 000 benefitních bodů s možností vyplacení v hotovosti).
  • Nový mobilní telefon dle vlastní volby každé dva roky a neomezený zaměstnanecký tarif s neomezenými daty.
  • Nabízíme reálné možnosti pracovat na své kariéře. Na pozice zástupce store manažera, trenéra a store manažera hledáme mezi našimi prodejci.
  • Soutěže o parádní ceny.
  • Nadstandardní benefity: 6 týdnů dovolené, výrazné slevy na produkty a služby Vodafonu pro Vás i Vaše blízké, placené volno pro tatínky při narození dítěte a podpora maminek po návratu z mateřské dovolené, výhodné pojištění, systematické vzdělávání, akce a další. Pokud hledáte práci, ve které Vám bude fajn a kde si Vás budou vážit, zašlete nám svůj životopis.

Vítané zkušenosti

  • Hledáme parťáka/parťačku, kteří mají radost z obchodování, prodejního ducha a kteří se rádi ženou za cíli a orientují se na výsledek
  • Zkoušíme, hledáme, inovujeme a hrajeme si s moderními technologiemi, pojďte do toho s námi.
  • Je to práce na prodejně, je tedy nutné mít vztah k zákazníkům a chuť si ho budovat.
  • Bez PC už to dnes nejde, potřebujete uživatelskou znalost, práci s našimi systémy Vás naučíme.
  • Baví Vás komunikovat v cizím jazyce? Zvládnete alespoň jednoduché věty a chcete se rozmluvit? Máme pro Vás prodejny, kde o zákazníky, cizince, není nouze. Pokud angličtinu aktivně neovládáte, nevadí, domluvíme se spolu na prodejně, kde to nebude překážkou.
  • Čistý trestní rejstřík.
Vodafone

Vodafone

  • Praha
  • Add to favorites
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
  • Share on LinkedIn

We thought these articles might interest you

Get inspired with this selection of articles

8 tips for a successful HR interview

How do you sell yourself to someone who doesn’t have experience in your field? Find out how to handle an HR interview with these 8 tips!