Time Air

Time Air

Prezentace

Time Air působí na trhu privátního létání od roku 2001 a v současné době provozuje devět letadel typu Nextant 400XTi v kategorii „light jet“ a jeden Challenger 300 z kategorie super midsize.

Letadla společnosti pokrývají oblast od Islandu po Dubai a od Kapverdských ostrovů po severní Norsko. Ročně nalétají okolo 5,5 tisíce hodin, což představuje asi 4 miliony kilometrů. Společnost se tak v segmentu lehkých privátních jetů zařadila mezi pět největších firem v Evropě. Time Air si klienti oblíbili pro jeho profesionalitu, spolehlivost a osobní přístup.

Co hledají

Provozování letadel a zajišťování letů pro klienty vyžaduje spolehlivý tým profesionálů, kteří spolu fungují jako sehraný tým a mohou se jeden na druhého spolehnout. Time Air neustále hledá lidi, kteří se nebojí nových výzev, rádi hledají neotřelá řešení a dokážou táhnout za jeden provaz. Všichni by měli mít společný cíl: poskytovat špičkový servis svým klientům, ale také se rozvíjet, profesně se realizovat a v neposlední řadě si práci užít.

Svou profesní dráhu můžete nastartovat ve všech odděleních zajišťujících chod firmy na zemi i ve vzduchu - od financí, přes Sales, technické oddělení, Ground Operations, až po Flight Operations.

Hodí se vědět

Lidé v Time Air oceňují, že dostávají prostor a příležitost i jako velmi juniorní. Přesto, nebo možná i právě proto se ve svém oboru pohybují na špičce evropského trhu. Velmi pozitivně lidé vnímají, že nároky na vysokou profesionalitu jsou vyváženy přátelským prostředím a podporou profesního i osobního růstu. Co však dělá ducha společnosti výjimečným, jsou kamarádské vztahy a prakticky organický přechod od práce do společných volnočasových aktivit, ať už je to výlet na hory, únikovka nebo grilování.

Vložit profil na své webové stránky

Questions and answers on Time Air