Story TLRS

  • Digital, Marketing / Communications, Public Relations
  • Praha
  • View website

Kuba Novák, Creative Director

Seznam se s Kubou

Ve Story TLRS Kuba zastřešuje celou kreativu. Vedle toho, že vede designový tým a dává jim zpětnou vazbu na jejich práci, se věnuje i tvůrčí práci. A to zejména ve chvíli, kdy připravují koncepty pro nové klienty nebo vytvářejí větší kampaně. Nikdy na to ale není úplně sám. V určitém okamžiku přijde chvíle, kdy je potřeba dát víc hlav dohromady a zapojit i ty, kteří nemají tvořivost v popisu práce, jako jsou třeba Accounti nebo vývojáři. Jsou to právě oni, kdo vnáší do celého projektu úplně nový pohled.

Každý člověk je svým způsobem kreativní.

Kuba Novák

Creative Director

Nikol Dufková, HR Manager

Seznam se s Nikol

Nikolinu pracovní náplň lze rozdělit na dvě oblasti. Jednou z nich je nábor nových zaměstnanců a druhou je péče o ty stávající. Je prvním kontaktním bodem pro kandidáty a provází je celým procesem výběrového řízení. Zároveň připravuje pracovní inzeráty, chodí na pravidelné HR update meetingy, kde mimo jiné řeší, jaké týmy je potřeba posílit o nové členy. Dohlíží na to, aby firma byla aktivní na sociálních sítích a aby byl každý ve Story TLRS spokojený. Společně s jednotlivými kolegy plánuje jejich kariérní rozvoj a snaží se je směřovat k tomu, aby svoji práci dělali co nejlépe.

I přesto, že ve Story TLRS máme mišmaš různých osobností, jsme sehraná parta.

Nikol Dufková

HR Manager

Adéla Marešová, Social Media Leader

Seznam se s Adélou

Na Story TLRS Adéla narazila náhodou na sociálních sítích. Líbil se jí styl, jakým se prezentovali, a tak se jim ozvala. Slovo dalo slovo a od dubna 2018 šéfuje Social Media týmu. Dohlíží na to, že všechno běží tak, jak má, a že je spokojený nejen klient, ale i její tým. Mimo to připravuje nabídky pro nové klienty a tendry, věnuje se influencer marketingu a také vede workshopy. Jestli ji něco baví víc než sociální sítě, pak je to řešení krizových situací, které většinou zvládá dotáhnout ke spokojenosti obou stran.

Tak uvolněnou a přátelskou atmosféru, jaká panuje ve Story TLRS, jsem v jiných agenturách nezažila.

Adéla Marešová

Social Media Leader

Sledovat!

Vypráví příběhy

Ten jejich se začal psát díky setkání Piera se Šimonem. Každý z nich uměl něco, a tak si řekli, že když se dají dohromady, mohlo by to fungovat. Pak se připojil Kuba, který zastřešil kreativu. Zjistili, že tahle kombinace skutečně funguje, a tak vznikla digitální agentura Story TLRS. Postupně do týmu začali přibírat další specialisty a vystřídali několik kanceláří. Nakonec se zabydleli ve vile s vlastním bazénem kousek od Havlíčkových sadů.

Společná dovolená

Každého půlroku odkládají práci na týden stranou, poskládají se do aut a vyráží na společnou dovolenou. V létě do Itálie k moři, v zimě na lyžovačku do Rakouska. Cestu do Itálie si zpravidla okoření jednou nocí strávenou pod širákem někde u jezera a zbytek dovolené si užívají v pohodlí prostorné vily. Jezdí na výlety po okolí, vaří společně večeře a blbnou v bazénu. Prostě idylka.

Starají se, aby se věci děly

Vymýšlí kampaně, tvoří brand identity, staví weby, starají se o sociální sítě a točí videa. Nelpí na tom, že se musí všichni každý den potkávat v kanceláři. Pracovat můžou z Impact Hubu K10 nebo z domova.Všechno je to o individuální domluvě. A čí příběhy vypráví? Třeba společností Škoda Auto, Henkel, Sazka, Nestlé, Becherovka, Pražské náplavky, Herkules a dalších.

​Úterní snídaně

Zavedli pravidelné týdenní snídaně, kde se všichni schází, aby řešili větší věci. Každý má prostor k tomu, aby přišel s novými návrhy, připomínkami a nápady. Kvůli dílčím úkolům se potkávají průběžně, jak se to komu hodí. Nemají na stole cedulky s funkcemi, ty u nich existují spíš kvůli komunikaci směrem ven. 

Vložit profil na své webové stránky