Sodexo - Služby u klienta

Kuchař studené kuchyně

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha 5

  • Foodservice
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha 5

Tato pozice byla obsazena!

Jde o nadnárodní společnost s více než 470 tisíci zaměstnanci po celém světě. Svým klientům poskytují integrovaný facility management, do nějž spadá řada služeb, od úklidu přes stravování až po správu budov. Mezi jejich klienty patří velcí hráči na poli farmacie jako Johnson & Johnson a Unilever nebo také Bosch a Procter and Gamble. V Česku mají kolem 150 klientů. Nejvíce se věnují gastronomii, provozují přes 90 restaurací pro různá byznys centra, školy i nemocnice.

Popis pozice

  • Staneš se součástí nového unikátního konceptu firemního stravování.
  • Společně s týmem připravovat studené pokrmy a další námi vyráběné produkty studené kuchyně v kuchyni, která odpovídá vysokým standardům 21. století.
  • Pracovat budeš od pondělí do pátku v ranních směnách.

Co u nás získáš

  • Práci na hlavní pracovní poměr s jistotou výplaty na účet vždy do 10. dne v měsíci.
  • Příspěvek na penzijní pojištění.
  • Až 26 dní dovolené a placené volno na Tvé narozeniny.
  • Stravování na pracovišti jen za dvacet korun denně.
  • Kartu ActivePass Plus za super cenu a roční příspěvky na kulturu, sport, vzdělávání nebo nákupy v lékárně.
  • Propracovaný systém zaučení a pravidelná školení.

Vítané zkušenosti

  • Především bys měl/a mít studenou kuchyni zmáknutou v malíku.
  • Oceníme, když budeš mít chuť a zápal pro gastronomii.
  • Pracovat v kolektivu a umět táhnout za jeden provaz.
  • Add to favorites
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
  • Share on LinkedIn

We thought these articles might interest you

Get inspired with this selection of articles