Nestlé centrála - Praha

Sledovat!

Jedinečné zkušenosti

Díky práci měla možnost podívat se na řadu zajímavých míst. Navštívila například Brazílii, kde se mohla přímo podívat, jak vypadá pěstování kvalitní kávy na místních plantážích. Za svou kariéru se potkala s velkým množstvím nesmírně zajímavých lidí a dostala do nejrůznějších zákoutí světa. Toho, že ji to pozice umožňuje, si hodně váží a do každé nové zkušenosti se vrhá s nadšením.

Tři disciplíny, jeden koníček

Její čas po práci je zcela naplněný sportem, poslední tři roky se naplno věnuje triatlonu. Tréninkový režim má dvoufázový, takže skoro všechen volný čas tráví běháním, plaváním nebo ježděním. Po pracovní době na sebe hodí věci na běhání a pak večer po tréninku se zase třeba schází s klienty a představuje naše produkty. Vlastně má před sebou pořád nějaký cíl.

Poznej Míšu

Do Nespressa se Michaela dostala někdy před 10 lety, kdy s tehdejším ředitelem vedla a budovala Nespresso Butik v Pařížské ulici. Rozjíždění butiku obnášelo úplně vše. Marketing, organizaci zřizování skladů, realizaci webových stránek s prodejem a řadu dalších úkolů. Když do Nespressa přišla, brala to jako výzvu, a to se určitě v dobrém naplnilo. Kromě všech povinností se časem taky vynořila potřeba školit lidi. To ji lákalo, a tak začala vzdělávat sama sebe. Získala hodně znalostí o kávě a opravdu se naučila ji milovat. Jako coffee ambassador má teď možnost své znalosti a nadšení předávat ostatním.

Vložit profil na své webové stránky